harmonogram

  1. ŻAK- 500 metrów ze startu zatrzymanego

  2. JUNIOR MŁODSZY – wyścig duński

  3. PRZEDSZKOLACZEK na rowerach biegowych - 1 okrążenie

  4. ŻACZEK – 2 okrążenia start wspólny

  5. PRZEDSZKOLACZEK – 1 okrążenie ze startu wspólnego

  6. MŁODZIK – 400 metrów ze startu zatrzymanego

  7. ŻACZEK – 1 okrążenie ze startu wspólnego

  8. JUNIOR MŁODSZY- wyścig eliminacyjny

  9. MŁODZIK – wyścig duński

  10. ŻAK – wyścig eliminacyjny

  11. JUNIOR MŁODSZY – wyścig punktowy ( co rundę 1 punkt, co trzy rundy DUŻE Punkty)

  12. MŁODZIK- wyścig punktowy ( co rundę 1 punkt, co trzy rundy DUŻE punkty)

  13. WESOŁY AMATOR – 1 km drużynowo

  14. WESOŁY AMATOR NA SZOSIE – 800 metrów z zatrzymanego

  15. WESOŁY AMATOR – scratch lub eliminacyjny

 Wyniki

Kategoria Przedszkolaczek

                       
                                 

Wyscigi kolarskie na torze

                       
                                 

Pozycja

Nr.

I.D.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

               

Punkty x 2

                                 
     

Rowery biegowe

                   
                                 

1

4

3p

20120415

Bolesław

Chomicz

LKK Chrabąszcze Nowogard

Przedszkolaczek

               

20

2

47

10p

20130113

Natalia

Aspadarec

Niezrzeszony Szczecin

Przedszkolaczek

               

18

3

93

5p

20120614

Karolina

Kaczmarek

Szczecin

Przedszkolaczek

               

16

4

111

8p

20130410

Jakub

Szoplik

Szczecin

Przedszkolaczek

               

14

5

77

15p

20120919

Antoni

Finster

 

Przedszkolaczek

               

12

6

44

14p

20121115

Wojciech

Roszatycki

Niezrzeszony Szczecin

Przedszkolaczek

               

10

                                 
     

Rowery zwykłe

                   
                                 

1

90

18p

20120214

Dawid

Budkiewicz

Niezrzeszony Szczecin

Przedszkolaczek rower

               

20

2

68

12p

20101206

Lilianna

Roszatycka

Niezrzeszony Szczecin

Przedszkolaczek rower

               

18

3

33

9p

20111215

Wiktoria

Zielińska

Piast Szczecin

Przedszkolaczek rower

               

16

4

20

11p

20111215

Lena

Zielińska

Piast Szczecin

Przedszkolaczek rower

               

14

                               

12

Kategoria Żaczek

                         
                                 

Wyscigi kolarskie na torze

                       
               

2 okr.start wspólny

1 okr.start wspólny

   

Suma

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

miejsce

punkty

miejsce

punkty

       

po serii x 2

                                 

1

54

2z

20070807

Filip

Aspadarec

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

10

 

10

       

40

2

60

7z

20070203

Dariusz

Więckowski

Maszewo

Żaczek

 

9

 

9

       

36

3

92

4z

20080430

Kacper

Grędziński

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

8

 

8

       

32

4

42

17z

20090602

Leonard

Kaźmierski

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

7

 

7

       

28

5

76

12z

20070116

Grzegorz

Kuś

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

6

 

6

       

24

                                 
                                 

Kategoria Żak

                         
                           

Wyścigi kolarskie na torze

                       
               

500m zatrzymany

wyscig eiminacyjny

   

Suma

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

czas

punkty

miejsce

punkty

       

po serii x 2

                                 

1

11

7zak

20021204

Nikola

Wielowska

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

0:40.60

10

1

10

       

40

2

99

8zak

20031015

Maja

Wróblewska

Ratusz Maszewo

Żak

0:42.31

9

2

9

       

36

3

3

1zak

20040105

Hubert

Grygowski

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

0:43.30

8

3

8

       

32

4

94

6zak

20030602

Tamara

Szalińska

Ratusz Maszewo

Żak

0:44.71

7

4

7

       

28

5

18

12zak

20040112

Szymon

Dawid

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

0:48.64

4

5

6

       

20

6

70

15zak

20030000

Klaudia

Jakubiak

BCM Nowatex Ziemia Darłowska

Żak

0:45.01

6

6

5

       

22

7

54

2z

20070807

Filip

Aspadarec

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

   

7

         

0

8

15

14zak

20040141

Norbert

Strojny

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

0:47.66

5

8

4

       

18

                                 

Kategoria Młodzik

                         
                                 

Wyscigi kolarskie na torze

                       
               

400 m start zatrzymany

wyścig duński

wyścig punktowy

 

Suma

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

czas

punkty

miejsce

punkty

miejsce

punkty

   

po serii x 2

                                 

1

88

5m

POL20020120

Michał

Kalinowski

Baszta Golczewo

Młodzik

0:32.69

10

1

10

2

9

   

58

2

67

8m

POL20020611

Karol

Marks

Baszta Golczewo

Młodzik

0:32.88

8

2

9

3

8

   

50

3

26

13m

POL20020213

Kamil

Szymacha

Baszta Golczewo

Młodzik

0:34.91

5

3

8

1

10

   

46

4

2

2m

POL20020613

Jakub

Cieślikiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

0:33.91

6

4

7

4

7

   

40

5

5

3m

POL20031004

Jacek

Fecak

LKK Chrabąszcze Nowogard

Młodzik

0:32.85

9

6

5

7

4

   

36

6

34

10m

POL20010502

Klaudia

Pomorska

Piast Szczecin

Młodzik

0:33.83

7

7

4

5

6

   

34

7

40

7m

POL20020727

Marek

Markiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

0:35.71

4

5

6

6

5

   

30

8

39

6m

POL20031218

Stanisław

Kuźmicki

Piast Szczecin

Młodzik

0:36.66

2

8

3

8

3

   

16

9

49

14m

POL20010421

Marta

Wesołowska

Piast Szczecin

Młodzik

0:36.62

3

9

2

9

2

   

14

                                 
                                 

Kategoria Junior młodszy

                         
                                 

Wyscigi kolarskie na torze

                       
               

wyscig duński

wyścig eliminacyjny

wyścig punktowy

 

Suma

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

miejsce

punkty

miejsce

punkty

miejsce

punkty

   

po serii x 2

                                 

1

21

8j

POL20000124

Maciej

Raducki

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

2

9

1

10

2

9

   

56

2

48

10j

POL20001121

Mateusz

Walaszczyk

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

3

8

2

9

1

10

   

54

3

12

5j

POL20000606

Kamil

Kamiński

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

1

10

4

7

3

8

   

50

4

52

6j

POL20000412

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

4

7

3

8

7

4

   

38

5

24

11j

POL20011210

Adam

Wypych

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

7

4

7

4

4

7

   

30

6

7

17j

POL20000910

Damian

Teodorczyk

Chrabąszcze Nowogard

Junior Młodszy

8

3

5

6

6

6

   

30

7

64

12j

POL20010116

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

5

6

9

2

5

6

   

28

8

73

2j

POL20000512

Oskar

Filipczak

Piast Szczecin

Junior Młodszy

6

5

6

5

8

3

   

26

9

29

22j

POL20000225

Paweł

Wieczorek

Pacyfik Toruń

Junior Młodszy

9

2

8

3

9

2

   

14

                                 

Kategoria:

 

Wesoły amator

                       
                                 

Wyścigi kolarskie na torze

                     
         

1 km drużyna

scratch

   

Suma

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

czas

punkty

miejsce

punkty

       

po serii x 2

                                 

1

468

6t

 

Remigiusz

Kużmicki

2x3 MTB RACETEAM

Wesoły Amator tor

1:18.89

10

2

9

       

38

2

 

21t

 

Jakub

Dec

 

Wesoły Amator tor

1:20.89

8

1

10

       

36

3

461

4t

 

Maciej

Karaczun

Kręci się

Wesoły Amator tor

1:19.19

9

3

8

       

34

4

460

11t

 

Robert

Poniatowski

Gryf Szczecin

Wesoły Amator tor

1:19.19

9

4

7

       

32

5

476

2t

 

Dariusz

Bartocha

Piast Szczecin

Wesoły Amator tor

1:18.89

10

5

6

       

32

6

469

3t

 

Maciej

Hoffman

 

Wesoły Amator tor

1:20.48

8

6

5

       

26

7

459

16t

 

Karolina 

Woźniak

Kręci się

Wesoły Amator tor

1:29.28

7

7

4

       

22

8

478

1t

 

Tomasz

Balcer

Piast Szczecin

Wesoły Amator tor

1:29.28

7

 

2

       

18

9

76

20t

 

Sebastian

Gołębiewski

Szczecin

Wesoły Amator tor

   

8

3

       

6

                                 

Kategoria:

 

Wesoły amator

                       
                                 

Wyścig na torze ( rowery szosowe )

                   
               

800 m z zatrzymany

     

Suma

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

czas

punkty

           

po serii x 2

                                 

1

462

33s

 

Artur

Krasiński

Piast Szczecin

Wesoły Amator tor

1:01.97

10

           

20

2

92

6s

 

Artur

Grędziński

Kolarze z górki Cisnij

Wesoły Amator szosa

1:07.84

9

           

18

3

468

10s

 

Remigiusz

Kuźmicki

2x3 MTB RACETEAM

Wesoły Amator szosa

1:09.04

8

           

16

4

76

5s

 

Sebastian

Gołębiewski

Szczecin

Wesoły Amator szosa

1:10.61

7

           

14

5

77

31s

 

Marcin

Kowalik

Mierzyn

Wesoły Amator szosa

               

0

 

1

2

3

4

5

6

8

9

10

11

partnerzy

 1

2

3

4

5