harmonogram

  1. ŻAK- 200 metrów ze startu lotnego

  2. JUNIOR MŁODSZY – 200 ze startu lotnego

  3. ŻACZEK – 2 okrążenie start wspólny

  4. PRZEDSZKOLACZEK na rowerach biegowych - 1 okrążenie

  5. PRZEDSZKOLACZEK – 1 okrążenie ze startu wspólny

  6. MŁODZIK – 400 metrów ze startu zatrzymanego

  7. ŻAK – sprint I runda

  8. JUNIOR MŁODSZY- wyścig duński

  9. MŁODZIK – wyścig duński

  10. ŻAK – sprint II runda

  11. JUNIOR MŁODSZY – wyścig punktowy

  12. MŁODZIK- wyścig punktowy

  13. ŻAK – sprint III runda

  14. WESOŁY AMATOR – 200 metrów z lotu

  15. WESOŁY AMATOR NA SZOSIE – 800 metrów z zatrzymanego

  16. WESOŁY AMATOR – sprinty dwójkowe lub trójkowe

 Wyniki

Szczecin 29 czerwca 2016

                   
                             

Organizator

 

Grupa Kolarska PIAST Szczecin

                     
                                 
     

Wyścig kolarski na torze

                       
                                 

Kategoria Przedszkolaczek

                       
                                 

Wyscigi kolarskie na torze

                       
                                 

Pozycja

Nr.

I.D.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

               

Punkty

                                 
     

Rowery biegowe

                   
                                 

1

88

3p

20120415

Bolesław

Chomicz

LKK Chrabąszcze Nowogard

Przedszkolaczek

               

10

2

111

8p

20130410

Jakub

Szoplik

Szczecin

Przedszkolaczek

               

9

3

64

15p

20120919

Antoni

Finster

 

Przedszkolaczek

               

8

4

2

14p

20121115

Wojciech

Roszatycki

Niezrzeszony Szczecin

Przedszkolaczek

               

7

                                 
                                 
                                 
     

Rowery zwykłe

                   
                                 

1

24

19p

20120315

Adam

Napiórkowska

Niezrzeszony Szczecin

Przedszkolaczek rower

               

10

2

63

12p

20101206

Lilianna

Roszatycka

Niezrzeszony Szczecin

Przedszkolaczek rower

               

9

3

100

17p

20090831

Lena

Filipczak

Niezrzeszony Szczecin

Przedszkolaczek rower

               

8

4

21

18p

20120214

Dawid

Budkiewicz

Niezrzeszony Szczecin

Przedszkolaczek rower

               

7

5

15

20p

20120410

Natan

Sikorski

Niezrzeszony Szczecin

Przedszkolaczek rower

               

6

6

18

21p

20121015

Joanna

Napiórkowska

Niezrzeszony Szczecin

Przedszkolaczek rower

               

5

                                 
                                 

Kategoria Żaczek

                         
                                 

Wyscigi kolarskie na torze

                       
               

2 okr.start wspólny

     

Suma

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

miejsce

punkty

           

po serii

                                 

1

94

7z

20070203

Dariusz

Więckowski

Maszewo

Żaczek

1

10

           

10

2

87

22z

20060413

Oliwer

Działek

LKS Orleta Gorzów

Żaczek

2

9

           

9

3

99

20z

20081004

Dawid

Baczmaga

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

3

8

           

8

 

20

23z

20090800

Lena

Klimczak

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

               

0

                               

0

                                 
                                 

Kategoria Żak

                         
                           

Wyścigi kolarskie na torze

                       
               

200 m z lotu

sprint

   

Suma

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

czas

punkty

miejsce

punkty

       

po serii

                                 

1

90

7zak

20021204

Nikola

Wielowska

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

0:13.77

10

1

10

       

20

2

4

8zak

20031015

Maja

Wróblewska

Ratusz Maszewo

Żak

0:14.35

9

2

9

       

18

3

89

1zak

20040105

Hubert

Grygowski

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

0:14.72

8

3

8

       

16

4

5

6zak

20030602

Tamara

Szalińska

Ratusz Maszewo

Żak

0:16.05

6

4

7

       

13

5

86

11zak

20040319

Bartłomiej

Junik

LKS Orleta Gorzów

Żak

0:16.22

5

5

6

       

11

6

33

14zak

20040924

Alicja

Giergiel

Trasa Zielona Góra

Żak

0:15.48

7

9

2

       

9

7

3

5zak

20040912

Tadeusz

Praxmajer

Piast Szczecin

Żak

0:16.94

4

7

4

       

8

7

26

13zak

20030625

Wiktoria

Gładosz

Trasa Zielona Góra

Żak

0:18.20

2

6

5

       

7

9

85

3zak

20040528

Cezary

Lura

LKS Orleta Gorzów

Żak

0:18.34

1

8

3

       

4

10

91

12zak

20040112

Szymon

Dawid

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

0:17.79

3

10

1

       

4

                                 
                                 

Kategoria Młodzik

                         
                                 

Wyscigi kolarskie na torze

                       
               

400 start zatrzymany

wyścig duński

wyścig punktowy

 

Suma

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

czas

punkty

miejsce

punkty

miejsce

punkty

   

po serii

                                 

1

14

5m

POL20020120

Michał

Kalinowski

Baszta Golczewo

Młodzik

0:33.88

9

4

7

3

8

   

24

2

43

13m

POL20020213

Kamil

Szymacha

Baszta Golczewo

Młodzik

0:35.20

6

3

8

1

10

   

24

3

35

2m

POL20020613

Jakub

Cieślikiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

0:35.70

5

2

9

2

9

   

23

4

11

8m

POL20020611

Karol

Marks

Baszta Golczewo

Młodzik

0:32.56

10

5

6

6

5

   

21

5

93

3m

POL20031004

Jacek

Fecak

LKK Chrabąszcze Nowogard

Młodzik

0:34.00

8

1

10

8

3

   

21

6

47

10m

POL20010502

Klaudia

Pomorska

Piast Szczecin

Młodzik

0:35.14

7

7

4

4

7

   

18

7

22

19m

POL20030823

Łukasz

Skoczylas

Trasa Zielona Góra

Młodzik

0:36.75

4

   

5

6

   

10

8

75

7m

POL20020727

Marek

Markiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

0:38.75

 

6

5

7

4

   

9

9

29

6m

POL20031218

Stanisław

Kuźmicki

Piast Szczecin

Młodzik

0:38.32

1

8

3

9

2

   

6

10

84

1m

POL20001214

Karolina

Cedro

LKS Orleta Gorzów

Młodzik

0:37.54

3

   

10

1

   

4

11

54

14m

POL20010421

Marta

Wesołowska

Piast Szczecin

Młodzik

0:38.20

2

9

2

11

     

4

                                 
                                 
                                 
                                 

Kategoria Junior młodszy

                         
                                 

Wyscigi kolarskie na torze

                       
               

200 m z lotu

wyścig duński

wyścig punktowy

 

Suma

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

czas

punkty

miejsce

punkty

miejsce

punkty

   

po serii

                                 

1

80

10j

POL20001121

Mateusz

Walaszczyk

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

0:12.36

8

2

9

2

9

   

26

2

95

13j

POL20000820

Filip

Prokopyszyn

Trasa Zielona Góra

Junior Młodszy

0:12.23

10

6

5

1

10

   

25

3

81

8j

POL20000124

Maciej

Raducki

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

0:12.24

9

3

8

5

6

   

23

4

69

16j

POL20010131

Hubert

Drobek

Trasa Zielona Góra

Junior Młodszy

0:12.84

6

5

6

3

8

   

20

5

82

12j

POL20010116

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

0:12.24

9

1

10

       

19

6

60

6j

POL20000412

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

0:12.43

7

9

2

4

7

   

16

7

96

21j

POL20000808

Kornel

Klementowski

Trasa Zielona Góra

Junior Młodszy

0:12.98

5

7

4

       

9

8

70

14j

POL20000316

Mateusz

Strużyński

Trasa Zielona Góra

Junior Młodszy

0:13.22

3

10

1

6

5

   

9

9

20

15j

POL20000000

Kacper

Żygadło

Tarnowia Tarnowo Podgórne

Junior Młodszy

0:13.81

 

4

7

       

7

10

92

17j

POL20000910

Damian

Teodorczyk

Chrabąszcze Nowogard

Junior Młodszy

0:12.99

4

13

         

4

11

10

9j

POL20011110

Dawid

Szaliński

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

0:13.59

 

8

3

       

3

12

48

2j

POL20000512

Oskar

Filipczak

Piast Szczecin

Junior Młodszy

0:13.25

2

           

2

13

7

1j

POL20000213

Karol

Dzierżawski

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

0:13.27

1

           

1

14

83

11j

POL20011210

Adam

Wypych

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

0:13.49

 

12

         

0

15

6

7j

POL20001215

Mateusz

Pieprz

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

0:13.75

 

11

         

0

                                 
                                 

Kategoria:

 

Wesoły amator

                       
                                 

Wyścigi kolarskie na torze

                     
         

200 m z lotu

sprint

   

Suma

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

czas

punkty

miejsce

punkty

       

po serii

                                 

1

461

4t

 

Maciej

Karaczun

Kręci się

Wesoły Amator tor

0:12.67

10

1

10

       

20

2

472

15t

 

Andrzej

Wesołowski

Piast Szczecin

Wesoły Amator tor

0:13.41

9

4

7

       

16

3

460

11t

 

Robert

Poniatowski

Gryf Szczecin

Wesoły Amator tor

0:13.85

6

2

9

       

15

4

476

2t

 

Dariusz

Bartocha

Piast Szczecin

Wesoły Amator tor

0:14.13

5

3

8

       

13

5

468

6t

 

Remigiusz

Kużmicki

2x3 MTB RACETEAM

Wesoły Amator tor

0:13.66

7

5

6

       

13

6

470

18t

 

Dariusz

Siwek

Gogołowa

Wesoły Amator tor

0:13.50

8

6

5

       

13

7

459

16t

 

Karolina 

Woźniak

Kręci się

Wesoły Amator tor

0:15.09

4

7

4

       

8

8

478

1t

 

Tomasz

Balcer

Piast Szczecin

Wesoły Amator tor

0:15.42

3

8

3

       

6

                                 
                                 
                                 

Kategoria:

 

Wesoły amator

                       
                                 

Wyścig na torze ( rowery szosowe )

                   
               

800 m z zatrzymany

     

Suma

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

czas

punkty

           

po serii

                                 

1

468

10s

 

Remigiusz

Kuźmicki

2x3 MTB RACETEAM

Wesoły Amator szosa

1:02.75

10

           

10

2

472

30s

 

Andrzej

Wesołowski

Piast Szczecin

Wesoły Amator szosa

1:05.14

9

           

9

3

460

31s

 

Marcin

Kowalik

Mierzyn

Wesoły Amator szosa

1:05.34

8

           

8

4

463

15s

 

Marcin

Michałowski

Szczeciński klub rowerowy Gryfus

Wesoły Amator szosa

1:06.20

7

           

7

5

473

6s

 

Artur

Grędziński

Kolarze z górki Cisnij

Wesoły Amator szosa

1:07.99

6

           

6

6

467

5s

 

Sebastian

Gołębiewski

Szczecin

Wesoły Amator szosa

1:08.09

5

           

5

7

470

32s

 

Dariusz

Siwek

Gogołowa

Wesoły Amator szosa

1:17.37

4

           

4

1

2

3

4

5

6

8

9

10

11

partnerzy

 1

2

3

4

5