harmonogram

  1. JUNIOR MŁODSZY – 400 ze startu zatrzymanego

  2. ŻACZEK – 1 okrążenie start wspólny

  3. PRZEDSZKOLACZEK na rowerach biegowych - 1 okrążenie

  4. PRZEDSZKOLACZEK – 1 okrążenie ze startu wspólny

  5. MŁODZIK – 400 metrów ze startu zatrzymanego

  6. ŻAK- wyścig duński

  7. ŻACZEK – 1 okrążenie start wspólny

  8. JUNIOR MŁODSZY- wyścig duński

  9. MŁODZIK – wyścig duński

  10. ŻAK – wyścig punktowy (8 rund)

  11. JUNIOR MŁODSZY wyścig punktowy

  12. MŁODZIK–wyścig punktowy

  13. WESOŁY AMATOR – 400 metrów ze startu zatrzymanego

  14. WESOŁY AMATOR NA SZOSIE - 400 metrów z zatrzymanego

  15. WESOŁY AMATOR – sprint drużynowy (2 zawodników)

Wyniki

Szczecin 15 czerwca 2016

                   
                             

Organizator

 

Grupa Kolarska PIAST Szczecin

                     
                                 
     

Wyścig kolarski na torze

                       
                                 

Kategoria Przedszkolaczek

                       
                                 

Wyscigi kolarskie na torze

                       
                                 

Pozycja

Nr.

I.D.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

               

Punkty

                                 
     

Rowery biegowe

                   
                                 

1

64

5p

20120614

Karolina

Kaczmarek

Szczecin

Przedszkolaczek

               

10

2

59

8p

20130410

Jakub

Szoplik

Szczecin

Przedszkolaczek

               

9

3

60

15p

20120919

Antoni

Finster

Szczecin

Przedszkolaczek

               

8

                                 
                                 
     

Rowery zwykłe

                   
                                 

1

54

6p

20110102

Natalia

Michałowska

SKR Gryfys

Przedszkolaczek

               

10

                                 
                                 
                                 
                                 

Kategoria Żaczek

                         
                                 

Wyscigi kolarskie na torze

                       
               

1 okr.start wspólny

1 okr.start wspólny

   

Suma

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

punkty

 

punkty

       

po serii

                                 

1

26

2z

20070807

Filip

Aspadarec

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

10

 

10

       

20

2

13

7z

20070203

Dariusz

Więckowski

Maszewo

Żaczek

 

9

 

9

       

18

3

52

4z

20080430

Kacper

Grzędziński

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

8

 

8

       

16

4

33

13z

20070117

Barbara

Prokopyszyn

Trasa Zielona Góra

Żaczek

 

7

 

7

       

14

5

40

17z

20090602

Leonard

Kaźmierski

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

6

 

5

       

11

5

63

18z

20090111

Lenard

Fiuk

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

5

 

6

       

11

7

57

12z

20070116

Grzegorz

Kuś

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

4

 

4

       

8

 

43

6z

20070807

Aleksander

Rychtarski

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

poza konkursem

             

0

                                 
                                 
                                 
                                 

Kategoria Żak

                         
                           

Wyścigi kolarskie na torze

                       
               

Wyścig dunski

wyścig punktowy

   

Suma

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

czas

punkty

 

punkty

       

po serii

                                 

1

3

8zak

20031015

Maja

Wróblewska

Ratusz Maszewo

Żak

 

9

 

10

       

19

1

7

1zak

20040105

Hubert

Grygowski

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

 

10

 

9

       

19

3

2

6zak

20030602

Tamara

Szalińska

Ratusz Maszewo

Żak

 

8

 

8

       

16

4

42

5zak

20040912

Tadeusz

Praxmajer

Piast Szczecin

Żak

 

7

 

7

       

14

5

4

9zak

20030416

Maja

Sokolińska

Szkółka Ratusz Maszewo

Żak

 

6

 

5

       

11

5

6

10zak

20031101

Wiktoria

Babiuch

Szkółka Ratusz Maszewo

Żak

 

5

 

6

       

11

                                 
                                 
                                 
                                 
                                 

Kategoria Młodzik

                         
                                 

Wyscigi kolarskie na torze

                       
               

400 m start zatrzymany

Wyścig duński

Wyścig punktowy

 

Suma

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

czas

punkty

 

punkty

 

punkty

   

po serii

                                 

1

20

8m

POL20020611

Karol

Marks

Baszta Golczewo

Młodzik

0:32.20

10

 

9

 

9

   

28

2

18

5m

POL20020120

Michał

Kalinowski

Baszta Golczewo

Młodzik

0:32.62

9

 

8

 

10

   

27

3

10

3m

POL20031004

Jacek

Fecak

LKK Chrabąszcze Nowogard

Młodzik

0:34.94

6

 

10

 

8

   

24

4

24

2m

POL20020613

Jakub

Cieślikiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

0:33.37

8

 

6

 

4

   

18

5

44

10m

POL20010502

Klaudia

Pomorska

Piast Szczecin

Młodzik

0:34.29

7

 

5

 

6

   

18

6

21

7m

POL20020727

Marek

Markiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

0:37.00

4

 

7

 

7

   

18

7

35

16m

POL20020419

Wojciech

Mroczkowski

Trasa Zielona Góra

Młodzik

0:36.88

5

 

3

 

5

   

13

8

47

6m

POL20031218

Stanisław

Kuźmicki

Piast Szczecin

Młodzik

0:37.40

3

 

2

 

3

   

8

9

34

15m

POL20010421

Aleksandra

Adler

Trasa Zielona Góra

Młodzik

0:37.58

2

 

4

 

1

   

7

10

49

9m

POL20010000

Zofia

Podkańska

Piast Szczecin

Młodzik

0:39.12

1

 

1

 

2

   

4

                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 

Kategoria Junior młodszy

                         
                                 

Wyscigi kolarskie na torze

                       
               

400 m start zatrzymany

Wyscig duński

Wyścig punktowy

 

Suma

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

czas

punkty

 

punkty

 

punkty

   

po serii

                                 

1

37

13j

POL20000820

Filip

Prokopyszyn

Trasa Zielona Góra

Junior Młodszy

0:29.58

10

 

10

 

10

   

30

2

22

6j

POL20000412

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

0:29.90

9

 

9

 

7

   

25

3

48

2j

POL20000512

Oskar

Filipczak

Piast Szczecin

Junior Młodszy

0:30.33

8

 

7

 

4

   

19

4

15

12j

POL20010116

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

0:30.72

6

 

8

 

5

   

19

5

39

16j

POL20010131

Hubert

Drobek

Trasa Zielona Góra

Junior Młodszy

0:31.99

5

 

6

 

8

   

19

6

12

5j

POL20000606

Kamil

Kamiński

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

0:30.64

7

 

5

 

6

   

18

7

14

11j

POL20011210

Adam

Wypych

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

0:32.94

3

 

3

 

9

   

15

8

11

17j

POL20000910

Damian

Teodorczyk

Chrabąszcze Nowogard

Junior Młodszy

0:32.50

4

 

4

       

8

                                 
                                 

Kategoria:

 

Wesoły amator

                       
                                 

Wyścigi kolarskie na torze

                     
         

400 m start zatrzymany

sprint druzynowy

   

Suma

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

czas

punkty

miejsce

punkty

       

po serii

                                 

1

460

11t

 

Robert

Poniatowski

Gryf Szczecin

Wesoły Amator tor

0:32.15

10

0:31.55

10

       

20

2

475

17t

 

Paweł

Znamierowski

Trasa Zielona Góra

Wesoły Amator tor

0:32.21

9

0:31.77

9

       

18

3

461

4t

 

Maciej

Karaczun

Kręci się

Wesoły Amator tor

0:32.22

8

0:31.55

10

       

18

4

478

1t

 

Tomasz

Balcer

Piast Szczecin

Wesoły Amator tor

0:32.48

7

0:31.77

9

       

16

5

468

6t

 

Remigiusz

Kużmicki

2x3 MTB RACETEAM

Wesoły Amator tor

0:32.80

6

0:33.06

8

       

14

6

476

2t

 

Dariusz

Bartocha

Piast Szczecin

Wesoły Amator tor

0:33.40

5

0:33.06

8

       

13

7

469

3t

 

Maciej

Hoffman

 

Wesoły Amator tor

0:34.88

4

0:35.50

7

       

11

8

459

16t

 

Karolina 

Woźniak

Kręci się

Wesoły Amator tor

0:36.80

3

0:35.50

7

       

10

                                 
                                 
                                 

Kategoria:

 

Wesoły amator

                       
                                 

Wyścig na torze ( rowery szosowe )

                   
               

400 m z zatrzymany

     

Suma

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

czas

punkty

           

po serii

                                 

1

468

10s

 

Remigiusz

Kuźmicki

2x3 MTB RACETEAM

Wesoły Amator szosa

0:33.16

10

           

10

2

463

15s

 

Marcin

Michałowski

Szczeciński klub rowerowy Gryfus

Wesoły Amator szosa

0:34.37

9

           

9

3

467

5s

 

Sebastian

Gołębiewski

Szczecin

Wesoły Amator szosa

0:35.53

8

           

8

4

473

6s

 

Artur

Grędziński

Kolarze z górki Cisnij

Wesoły Amator szosa

0:35.90

7

           

7

1

2

3

4

5

6

8

9

10

11

partnerzy

 1

2

3

4

5