harmonogram

  1. JUNIOR MŁODSZY – 200 ze startu lotnego

  2. ŻACZEK – 1 okrążenie start wspólny

  3. PRZEDSZKOLACZEK na rowerach biegowych - 1 okrążenie

  4. PRZEDSZKOLACZEK – 1 okrążenie ze startu wspólny

  5. MŁODZIK – 200 metrów z lotu

  6. ŻAK - 200 metrów z lotu

  7. JUNIOR MŁODSZY- keirin

  8. MŁODZIK – keirin

  9. ŻACZEK – 1 okrążenie start wspólny

  10. JUNIOR MŁODSZY – keirin finał

  11. MŁODZIK – keirin finał

  12. ŻAK – wyścig eliminacyjny lub punktowy

  13. JUNIOR MŁODSZY wyścig eliminacyjny

  14. MŁODZIK–wyścig eliminacyjny

  15. WESOŁY AMATOR – 200 metrów

  16. WESOŁY AMATOR NA SZOSIE - 400 metrów z zatrzymanego

  17. WESOŁY AMATOR – wyścig duński

 Wyniki

Szczecin 08 czerwca 2016

             
                       

Organizator

 

Grupa Kolarska PIAST Szczecin

               
                           
     

Wyścig kolarski na torze

                 
                           

Kategoria Przedszkolaczek

                 
                           

Wyscigi kolarskie na torze

                 
                           

Pozycja

Nr.

I.D.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

           
                           
     

Rowery biegowe

             
                           

1

15

5p

20120614

Karolina

Kaczmarek

Szczecin

Przedszkolaczek

           
                           
                           
                           
                           
     

Rowery zwykłe

             
                           

2

59

6p

20110102

Natalia

Michałowska

SKR Gryfys

Przedszkolaczek

           

2

111

15p

20120919

Antoni

Finster

 

Przedszkolaczek

           
                           
                           
                           

Kategoria Żaczek

                   
                           

Wyscigi kolarskie na torze

                 
               

1 okr.start wspólny

1 okr.start wspólny

 

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

punkty

 

punkty

   
                           

1

25

2z

20070807

Filip

Aspadarec

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

10

 

10

   

2

13

7z

20070203

Dariusz

Więckowski

Maszewo

Żaczek

 

9

 

9

   

3

60

9z

20080919

Mateusz

Żróbecki

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

8

 

7

   

4

83

10z

20070520

Dominik

Todryk

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

7

 

8

   

5

95

4z

20080430

Kacper

Grzędziński

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

6

 

5

   

6

6

11z

20080730

Adam

Snarski

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

5

 

4

   

7

100

12z

20070116

Grzegorz

Kuś

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

4

 

1

   

8

18

16z

20070914

Bartek

Boldorczyk

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

3

 

3

   

9

14

15z

20060523

Ola

Bakalarczyk

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

2

 

6

   

10

78

13z

20070117

Barbara

Prokopyszyn

Trasa Zielona Góra

Żaczek

 

1

 

2

   

11

4

14z

20090904

Michał

Finslan

Trasa Zielona Góra

Żaczek

           
 

20

6z

20070807

Aleksander

Rychtarski

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

           
                           
                           
                           

Kategoria Żak

                   
                     

Wyścigi kolarskie na torze

                 
               

200 m z lotu

wyścig elominacyjny

 

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

czas

punkty

 

punkty

   
                           

1

24

8zak

20031015

Maja

Wróblewska

Ratusz Maszewo

Żak

0:13.97

10

 

10

   

2

91

7zak

20021204

Nikola

Wielowska

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

0:14.45

9

 

9

   

3

92

1zak

20040105

Hubert

Grygowski

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

0:15.61

8

 

8

   

4

43

6zak

20030602

Tamara

Szalińska

Ratusz Maszewo

Żak

0:15.74

7

 

7

   

5

5

5zak

20040912

Tadeusz

Praxmajer

Piast Szczecin

Żak

0:17.91

6

 

6

   

6

97

4zak

20040812

Stanisław

Michalak

Piast Szczecin

Żak

0:18.34

5

 

5

   
                           
                           
                           
                           
                           

Kategoria Młodzik

                   
                           

Wyscigi kolarskie na torze

                 
               

200 m z lotu

Keirin

Wyścig eliminacyjny

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

punkty

 

punkty

 

punkty

                           

1

52

5m

POL20020120

Michał

Kalinowski

Baszta Golczewo

Młodzik

 

10

 

9

 

8

2

54

8m

POL20020611

Karol

Marks

Baszta Golczewo

Młodzik

 

9

 

10

 

4

3

44

13m

POL20020213

Kamil

Szymacha

Baszta Golczewo

Młodzik

 

8

 

5

 

10

4

99

10m

POL20010502

Klaudia

Pomorska

Piast Szczecin

Młodzik

 

7

 

8

 

6

5

47

2m

POL20020613

Jakub

Cieślikiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

 

6

 

7

 

9

6

93

3m

POL20031004

Jacek

Fecak

LKK Chrabąszcze Nowogard

Młodzik

 

5

 

6

 

7

7

48

7m

POL20020727

Marek

Markiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

 

4

 

4

 

5

8

3

4m

POL20010425

Weronika

Fidos

Ratusz Maszewo

Młodzik

 

3

       

9

31

6m

POL20031218

Stanisław

Kuźmicki

Piast Szczecin

Młodzik

 

2

 

3

 

2

10

80

16m

POL20020419

Wojciech

Mroczkowski

Trasa Zielona Góra

Młodzik

 

1

 

2

 

3

11

62

11m

POL20031110

Wiktor

Różanski

Piast Szczecin

Młodzik

     

1

   

12

63

9m

POL20010000

Zofia

Podkańska

Piast Szczecin

Młodzik

         

1

13

81

15m

POL20010421

Aleksandra

Adler

Trasa Zielona Góra

Młodzik

           
                           
                           
                           

Kategoria Junior młodszy

                   
                           

Wyscigi kolarskie na torze

                 
               

200 m z lotu

Wyscig elimacyjny

Keirin

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

punkty

 

punkty

 

punkty

                           

1

57

13j

POL20000820

Filip

Prokopyszyn

Trasa Zielona Góra

Junior Młodszy

 

9

 

10

 

10

2

12

5j

POL20000606

Kamil

Kamiński

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

 

10

 

7

 

8

3

49

10j

POL20001121

Mateusz

Walaszczyk

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

8

 

8

 

7

4

61

6j

POL20000412

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

 

7

 

6

 

9

5

26

8j

POL20000124

Maciej

Raducki

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

6

 

9

 

6

6

40

12j

POL20010116

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

5

 

3

 

5

7

2

1j

POL20000213

Karol

Dzierżawski

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

 

2

 

5

 

1

8

79

14j

POL20000316

Mateusz

Strużyński

Trasa Zielona Góra

Junior Młodszy

     

2

 

4

9

7

7j

POL20001215

Mateusz

Pieprz

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

     

4

 

2

10

11

11j

POL20011210

Adam

Wypych

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

1

 

1

 

3

11

21

16j

POL20010131

Hubert

Drobek

 

Junior Młodszy

 

4

       

12

10

9j

POL20011110

Dawid

Szaliński

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

 

3

       
                           
                           
                           

Kategoria:

 

Wesoły amator

                 
                           

Wyścigi kolarskie na torze

               
         

200 m 

Wyścig duński

 

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

czas

punkty

 

punkty

   
                           

1

460

11t

 

Robert

Poniatowski

Gryf Szczecin

Wesoły Amator tor

0:12.84

10

 

8

   

2

468

6t

 

Remigiusz

Kużmicki

2x3 MTB RACETEAM

Wesoły Amator tor

0:12.94

8

 

9

   

3

82

17t

 

Paweł

Znamierowski

Trasa Zielona Góra

Wesoły Amator tor

0:13.03

7

 

10

   

4

478

1t

 

Tomasz

Balcer

Piast Szczecin

Wesoły Amator tor

0:13.22

6

 

6

   

5

476

2t

 

Dariusz

Bartocha

Piast Szczecin

Wesoły Amator tor

0:14.00

5

 

7

   

6

479

15t

 

Andrzej

Wesołowski

Piast Szczecin

Wesoły Amator tor

0:12.85

9

       

7

469

3t

 

Maciej

Hoffman

 

Wesoły Amator tor

0:14.24

4

 

5

   

8

457

13t

 

Dariusz

Szatkowski

Szczecin Fidex

Wesoły Amator tor

0:15.17

3

 

3

   

9

459

16t

 

Karolina 

Woźniak

Kręci się

Wesoły Amator tor

0:16.61

2

 

4

   
                           
                           
                           

Kategoria:

 

Wesoły amator

                 
                           

Wyścig na torze ( rowery szosowe )

             
               

400 m z zatrzymany

   

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

czas

punkty

       
                           

1

468

10s

 

Remigiusz

Kuźmicki

2x3 MTB RACETEAM

Wesoły Amator szosa

0:32.69

10

       

2

463

15s

 

Marcin

Michałowski

Szczeciński klub rowerowy Gryfus

Wesoły Amator szosa

0:33.68

9

       

3

473

6s

 

Artur

Grędziński

Kolarze z górki Cisnij

Wesoły Amator szosa

0:33.90

8

       

4

474

12s

 

Wojciech

Kwaśniewski

 

Wesoły Amator szosa

0:34.30

7

       

5

469

7s

 

Maciej

Hoffman

 

Wesoły Amator szosa

0:36.89

6

       

6

467

5s

 

Sebastian

Gołębiewski

Szczecin

Wesoły Amator szosa

0:38.77

5

       

7

471

11s

 

Agnieszka

Kwaśniewska

 

Wesoły Amator szosa

0:42.64

4

       
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           

1

2

3

4

5

6

8

9

10

11

partnerzy

 1

2

3

4

5