harmonogram

  1. JUNIOR MŁODSZY – 400 ze startu zatrzymanego

  2. ŻACZEK – 1 okrążenie start wspólny

  3. Przedszkolaczek na rowerkach biegowych

  4. PRZEDSZKOLACZEK – 1 okrążenie ze startu wspólny

  5. MŁODZIK – wyścig duński

  6. ŻACZEK – 1 okrążenie start wspólny

  7. ŻAK - wyścig eliminacyjny

  8. JUNIOR MŁODSZY- wyścig duński

  9. MŁODZIK – wyścig eliminacyjny

  10. ŻAK – wyścig punktowy 6 rund ( co 2 punktuje)

  11. JUNIOR MŁODSZY – wyścig punktowy

  12. MŁODZIK – scratch

  13. WESOŁY AMATOR – wyścig eliminacyjny

  14. WESOŁY AMATOR NA SZOSIE - 400 metrów z zatrzymanego

  15. WESOŁY AMATOR – w zależności od czasu: sprinty lub duński

Wyniki

Szczecin 01 czerwca 2016

           
                     

Organizator

 

Grupa Kolarska PIAST Szczecin

             
                         
     

Wyścig kolarski na torze

               
                         

Kategoria Przedszkolaczek

               
                         

Konkurencja :

 

1 okrążenie toru start wspólny

               
                         

Pozycja

Nr.

I.D.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

       

Punkty

                         
     

Rowery biegowe

           
                         

1

3

3p

20120415

Bolesław

Chomicz

LKK Chrabąszcze Nowogard

Przedszkolaczek

       

10

2

43

5p

20120614

Karolina

Kaczmarek

Szczecin

Przedszkolaczek

       

9

3

24

8p

20130410

Jakub

Szoplik

Szczecin

Przedszkolaczek

       

8

                         
                         
     

Rowery zwykłe

           
                         

1

26

6p

20110102

Natalia

Michałowska

SKR Gryfys

Przedszkolaczek

       

10

                         
                         
                         
                         

Kategoria Żaczek

                 
                         

Konkurencja 1 :

 

1 okrążenie toru start wspólny

               
                         

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

Punkty

     
                         

1

83

 

20070807

Filip

Aspadarec

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

10

     

2

13

 

20070203

Dariusz

Więckowski

Maszewo

Żaczek

 

9

     

3

25

 

20080430

Kacper

Grzędziński

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

8

     

4

11

 

20070520

Dominik

Todryk

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

7

     

5

84

 

20080730

Adam

Snarski

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

6

     

6

21

 

20070116

Grzegorz

Kuś

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

5

     
                         
                         
                         

Kategoria Żaczek

                 
                         

Konkurencja 2

 

1 okrążenie toru start wspólny

               
                         

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

Punkty

     
                         

1

83

 

20070807

Filip

Aspadarec

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

10

     

2

13

 

20070203

Dariusz

Więckowski

Maszewo

Żaczek

 

9

     

3

25

 

20080430

Kacper

Grzędziński

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

8

     

4

11

 

20070520

Dominik

Todryk

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

7

     

5

84

 

20080730

Adam

Snarski

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

6

     

6

21

 

20070116

Grzegorz

Kuś

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

5

     
                         
                         
                         
                         

Kategoria Żaczek

                 
                         

Konkurencja:

 

klasyfikacja po serii

               
                         

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty I

Punkty II

   

Punkty

                         

1

83

2z

20070807

Filip

Aspadarec

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

10

10

   

20

2

13

7z

20070203

Dariusz

Więckowski

Maszewo

Żaczek

9

9

   

18

3

25

4z

20080430

Kacper

Grzędziński

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

8

8

   

16

4

11

10z

20070520

Dominik

Todryk

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

7

7

   

14

5

84

11z

20080730

Adam

Snarski

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

6

6

   

12

6

21

12z

20070116

Grzegorz

Kuś

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

5

5

   

10

                         
                         
                         

Kategoria Żak

                 
                   

Konkurencja 1 :

 

wyścig eliminacyjny

               
                         

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

czas

Punkty I

     
                         

1

60

 

20031015

Maja

Wróblewska

Ratusz Maszewo

Żak

 

10

     

2

7

 

20040105

Hubert

Grygowski

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

 

9

     

3

4

 

20021204

Nikola

Wielowska

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

 

8

     

4

59

 

20030602

Tamara

Szalińska

Ratusz Maszewo

Żak

 

7

     

5

23

 

20040812

Stanisław

Michalak

Piast Szczecin

Żak

 

6

     
                         
                         
                         

Kategoria Żak

                 
                         

Konkurencja 2:

 

Wyścig punktowy

               
                         

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

Punkty II

     
                         

1

4

 

20021204

Nikola

Wielowska

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

 

10

     

2

59

 

20030602

Tamara

Szalińska

Ratusz Maszewo

Żak

 

9

     

3

60

 

20031015

Maja

Wróblewska

Ratusz Maszewo

Żak

 

8

     

4

7

 

20040105

Hubert

Grygowski

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

 

7

     

5

23

 

20040812

Stanisław

Michalak

Piast Szczecin

Żak

 

6

     
                         
                         

Kategoria Żak

                 
                         

Konkurencja 3

 

400 m start zatrzymany

               
                         

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

czas

Punkty III

     
                         

1

4

 

20021204

Nikola

Wielowska

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

0:34.63

10

     

3

60

 

20031015

Maja

Wróblewska

Ratusz Maszewo

Żak

0:35.16

9

     

4

7

 

20040105

Hubert

Grygowski

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

0:37.72

8

     

2

59

 

20030602

Tamara

Szalińska

Ratusz Maszewo

Żak

0:38.42

7

     

5

23

 

20040812

Stanisław

Michalak

Piast Szczecin

Żak

         
                         
                         
                         

Kategoria Żak

                 
                         

Klasyfikacja po serii

               
                   

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty I

Punkty II

Punkty III

 

Suma

                         

1

4

7zak

20021204

Nikola

Wielowska

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

8

10

10

 

28

2

60

8zak

20031015

Maja

Wróblewska

Ratusz Maszewo

Żak

10

8

9

 

27

3

7

1zak

20040105

Hubert

Grygowski

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

9

7

8

 

24

4

59

6zak

20030602

Tamara

Szalińska

Ratusz Maszewo

Żak

7

9

7

 

23

5

23

4zak

20040812

Stanisław

Michalak

Piast Szczecin

Żak

6

6

   

12

                         
                         

Kategoria Młodzik

                 
                         

Konkurencja 1

 

wyścig duński

               
                         

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

czas

Punkty I

     
                         

1

69

 

POL20020120

Michał

Kalinowski

Baszta Golczewo

Młodzik

 

10

     

2

68

 

POL20020611

Karol

Marks

Baszta Golczewo

Młodzik

 

9

     

3

6

 

POL20031004

Jacek

Fecak

LKK Chrabąszcze Nowogard

Młodzik

 

8

     

4

67

 

POL20020613

Jakub

Cieślikiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

 

7

     

5

64

 

POL20020727

Marek

Markiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

 

6

     

6

70

 

POL20020213

Kamil

Szymacha

Baszta Golczewo

Młodzik

 

4

     

7

14

 

POL20010502

Klaudia

Pomorska

Piast Szczecin

Młodzik

 

3

     

8

15

 

POL20031110

Wiktor

Różanski

Piast Szczecin

Młodzik

 

2

     

9

80

 

POL20020419

Wojciech

Mroczkowski

Trasa Zielona Góra

Młodzik

 

1

     

10

31

 

POL20010000

Zofia

Podkańska

Piast Szczecin

Młodzik

         

12

81

 

POL20010421

Marta

Wesołowska

Piast Szczecin

Młodzik

         

13

18

 

POL20031218

Stanisław

Kuźmicki

Piast Szczecin

Młodzik

         
                         
                         
 

Kategoria Młodzik

               
                         

Konkurencja 2

 

Wyścig eliminacyjny

               
                   

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

Punkty II

     
                         

1

70

 

POL20020213

Kamil

Szymacha

Baszta Golczewo

Młodzik

 

10

     

2

69

 

POL20020120

Michał

Kalinowski

Baszta Golczewo

Młodzik

 

9

     

3

68

 

POL20020611

Karol

Marks

Baszta Golczewo

Młodzik

 

8

     

4

6

 

POL20031004

Jacek

Fecak

LKK Chrabąszcze Nowogard

Młodzik

 

7

     

5

64

 

POL20020727

Marek

Markiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

 

6

     

6

14

 

POL20010502

Klaudia

Pomorska

Piast Szczecin

Młodzik

 

5

     

7

80

 

POL20020419

Wojciech

Mroczkowski

Trasa Zielona Góra

Młodzik

 

4

     

8

67

 

POL20020613

Jakub

Cieślikiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

 

3

     

9

81

 

POL20010421

Marta

Wesołowska

Piast Szczecin

Młodzik

 

2

     

10

31

 

POL20010000

Zofia

Podkańska

Piast Szczecin

Młodzik

 

1

     

11

18

 

POL20031218

Stanisław

Kuźmicki

Piast Szczecin

Młodzik

         

12

15

 

POL20031110

Wiktor

Różanski

Piast Szczecin

Młodzik

         
                         
                         
 

Kategoria Młodzik

               
                         

Konkurencja 3

 

scratch

               
                   

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

punkty

Punkty III

     
                         

1

68

 

POL20020611

Karol

Marks

Baszta Golczewo

Młodzik

 

10

     

2

69

 

POL20020120

Michał

Kalinowski

Baszta Golczewo

Młodzik

 

9

     

3

6

 

POL20031004

Jacek

Fecak

LKK Chrabąszcze Nowogard

Młodzik

 

8

     

4

70

 

POL20020213

Kamil

Szymacha

Baszta Golczewo

Młodzik

 

7

     

5

67

 

POL20020613

Jakub

Cieślikiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

 

6

     

6

64

 

POL20020727

Marek

Markiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

 

5

     

7

80

 

POL20020419

Wojciech

Mroczkowski

Trasa Zielona Góra

Młodzik

 

4

     

8

31

 

POL20010000

Zofia

Podkańska

Piast Szczecin

Młodzik

 

3

     

9

18

 

POL20031218

Stanisław

Kuźmicki

Piast Szczecin

Młodzik

 

2

     

10

15

 

POL20031110

Wiktor

Różanski

Piast Szczecin

Młodzik

 

1

     

11

81

 

POL20010421

Marta

Wesołowska

Piast Szczecin

Młodzik

         

12

14

 

POL20010502

Klaudia

Pomorska

Piast Szczecin

Młodzik

         
                         
                         
 

Kategoria Młodzik

               
                         

Klasyfikacja po serii

               
                         

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty I

Punkty II

Punkty III

 

Suma

                         

1

69

5m

POL20020120

Michał

Kalinowski

Baszta Golczewo

Młodzik

10

9

9

 

28

2

68

8m

POL20020611

Karol

Marks

Baszta Golczewo

Młodzik

9

8

10

 

27

3

6

3m

POL20031004

Jacek

Fecak

LKK Chrabąszcze Nowogard

Młodzik

8

7

8

 

23

6

70

13m

POL20020213

Kamil

Szymacha

Baszta Golczewo

Młodzik

4

10

7

 

21

5

64

7m

POL20020727

Marek

Markiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

6

6

5

 

17

4

67

2m

POL20020613

Jakub

Cieślikiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

7

3

6

 

16

9

80

16m

POL20020419

Wojciech

Mroczkowski

Trasa Zielona Góra

Młodzik

1

4

4

 

9

7

14

10m

POL20010502

Klaudia

Pomorska

Piast Szczecin

Młodzik

3

5

   

8

10

31

9m

POL20010000

Zofia

Podkańska

Piast Szczecin

Młodzik

 

1

3

 

4

8

15

11m

POL20031110

Wiktor

Różanski

Piast Szczecin

Młodzik

2

 

1

 

3

13

18

6m

POL20031218

Stanisław

Kuźmicki

Piast Szczecin

Młodzik

   

2

 

2

12

81

14m

POL20010421

Marta

Wesołowska

Piast Szczecin

Młodzik

 

2

   

2

                         
                         
                         

Kategoria Junior młodszy

                 
                         

Konkurencja 1

 

400 m ze startu zatrzymanego

               
                         

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

czas

Punkty I

     
                         

1

76

 

POL20001121

Mateusz

Walaszczyk

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

0:29.36

10

     

2

22

 

POL20000412

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

0:30.06

9

     

3

12

 

POL20000606

Kamil

Kamiński

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

0:30.43

8

     

4

78

 

POL20000820

Filip

Prokopyszyn

Trasa Zielona Góra

Junior Młodszy

0:30.49

7

     

5

29

 

POL20000512

Oskar

Filipczak

Piast Szczecin

Junior Młodszy

0:30.56

6

     

6

71

 

POL20010116

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

0:31.45

5

     

7

73

 

POL20000124

Maciej

Raducki

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

0:31.67

4

     

8

77

 

POL20000000

Łukasz

Żygadło

Tarnowia Tarnowo Podgórne

Junior Młodszy

0:31.80

3

     

9

63

 

POL20000213

Karol

Dzierżawski

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

0:32.46

2

     

10

61

 

POL20011110

Dawid

Szaliński

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

0:32.47

1

     

11

75

 

POL20011210

Adam

Wypych

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

0:32.88

       

12

79

 

POL20000316

Mateusz

Strużyński

Trasa Zielona Góra

Junior Młodszy

0:33.38

       

13

62

 

POL20001215

Mateusz

Pieprz

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

0:34.02

       
                         
                         

Kategoria Junior młodszy

                 
                         

Konkurencja 2

 

wyścig duński

               
                         

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

Punkty II

     
                         

1

76

 

POL20001121

Mateusz

Walaszczyk

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

10

     

2

78

 

POL20000820

Filip

Prokopyszyn

Trasa Zielona Góra

Junior Młodszy

 

9

     

3

22

 

POL20000412

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

 

8

     

4

73

 

POL20000124

Maciej

Raducki

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

7

     

5

71

 

POL20010116

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

6

     

6

75

 

POL20011210

Adam

Wypych

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

5

     

7

61

 

POL20011110

Dawid

Szaliński

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

 

4

     

8

62

 

POL20001215

Mateusz

Pieprz

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

 

3

     

9

77

 

POL20000000

Łukasz

Żygadło

Tarnowia Tarnowo Podgórne

Junior Młodszy

 

2

     

10

63

 

POL20000213

Karol

Dzierżawski

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

 

1

     

11

12

 

POL20000606

Kamil

Kamiński

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

         

12

79

 

POL20000316

Mateusz

Strużyński

Trasa Zielona Góra

Junior Młodszy

         

13

29

 

POL20000512

Oskar

Filipczak

Piast Szczecin

Junior Młodszy

         
                         
                         

Kategoria Junior młodszy

                 
                         

Konkurencja 3

 

Wyscig puktowy

               
                         

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty

Punkty III

     
                         

1

73

 

POL20000124

Maciej

Raducki

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

15

10

     

2

78

 

POL20000820

Filip

Prokopyszyn

Trasa Zielona Góra

Junior Młodszy

7

9

     

3

76

 

POL20001121

Mateusz

Walaszczyk

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

7

8

     

4

12

 

POL20000606

Kamil

Kamiński

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

5

7

     

5

77

 

POL20000000

Łukasz

Żygadło

Tarnowia Tarnowo Poggórne

Junior Młodszy

5

6

     

6

22

 

POL20000412

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

3

5

     

7

61

 

POL20011110

Dawid

Szaliński

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

2

4

     

8

63

 

POL20000213

Karol

Dzierżawski

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

0

3

     

9

62

 

POL20001215

Mateusz

Pieprz

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

0

2

     

10

75

 

POL20011210

Adam

Wypych

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

0

1

     

11

79

 

POL20000316

Mateusz

Strużyński

Trasa Zielona Góra

Junior Młodszy

0

       

11

71

 

POL20010116

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

0

       

11

29

 

POL20000512

Oskar

Filipczak

Piast Szczecin

Junior Młodszy

0

       
                         
                         

Kategoria Junior młodszy

                 
                         

Konkurencja 4

 

scratch

               
                         

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

Punkty IV

     
                         

1

75

 

POL20011210

Adam

Wypych

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

10

     

2

76

 

POL20001121

Mateusz

Walaszczyk

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

9

     

3

78

 

POL20000820

Filip

Prokopyszyn

Trasa Zielona Góra

Junior Młodszy

 

8

     

4

22

 

POL20000412

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

 

7

     

5

12

 

POL20000606

Kamil

Kamiński

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

 

6

     

6

73

 

POL20000124

Maciej

Raducki

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

5

     

7

77

 

POL20000000

Łukasz

Żygadło

Tarnowia Tarnowo Podgórne

Junior Młodszy

 

4

     

8

61

 

POL20011110

Dawid

Szaliński

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

 

3

     

9

29

 

POL20000512

Oskar

Filipczak

Piast Szczecin

Junior Młodszy

 

2

     

9

71

 

POL20010116

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

1

     

10

62

 

POL20001215

Mateusz

Pieprz

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

         

11

79

 

POL20000316

Mateusz

Strużyński

Trasa Zielona Góra

Junior Młodszy

         

12

63

 

POL20000213

Karol

Dzierżawski

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

         
                         
                         

Kategoria Junior młodszy

                 
                         

Klasyfikacja po serii

               
                         

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty I

Punkty II

Punkty III

Punkty IV

Suma

                         

1

76

10j

POL20001121

Mateusz

Walaszczyk

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

10

10

8

9

37

2

78

13j

POL20000820

Filip

Prokopyszyn

Trasa Zielona Góra

Junior Młodszy

7

9

9

8

33

3

22

6j

POL20000412

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

9

8

5

7

29

4

73

8j

POL20000124

Maciej

Raducki

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

4

7

10

5

26

5

12

5j

POL20000606

Kamil

Kamiński

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

8

 

7

6

21

6

75

11j

POL20011210

Adam

Wypych

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

5

1

10

16

7

77

15j

POL20000000

Łukasz

Żygadło

Tarnowia Tarnowo Podgórne

Junior Młodszy

3

2

6

4

15

8

61

9j

POL20011110

Dawid

Szaliński

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

1

4

4

3

12

9

71

12j

POL20010116

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

5

6

 

1

12

10

29

2j

POL20000512

Oskar

Filipczak

Piast Szczecin

Junior Młodszy

6

   

2

8

11

63

1j

POL20000213

Karol

Dzierżawski

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

2

1

3

 

6

12

62

7j

POL20001215

Mateusz

Pieprz

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

 

3

2

 

5

13

79

14j

POL20000316

Mateusz

Strużyński

Trasa Zielona Góra

Junior Młodszy

       

0

                         
                         

Kategoria:

 

Wesoły amator

               
                         

Konkurencja:

 

Wyścig elimanacyjny

             
                   

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

Czas

Punkty

     
                         

1

479

   

Andrzej

Wesołowski

Piast Szczecin

Wesoły Amator tor

 

10

     

2

460

   

Robert

Poniatowski

Gryf Szczecin

Wesoły Amator tor

 

9

     

3

476

   

Dariusz

Bartocha

Piast Szczecin

Wesoły Amator tor

 

8

     

4

438

   

Mateusz

Mąkowski

Kręci się

Wesoły Amator tor

 

7

     

5

459

   

Karolina 

Woźniak

Kręci się

Wesoły Amator tor

 

6

     

6

478

   

Tomasz

Balcer

Piast Szczecin

Wesoły Amator tor

 

5

     

7

82

   

Paweł

Znamierowski

Trasa Zielona Góra

Wesoły Amator tor

 

4

     
                         
                         

Kategoria:

 

Wesoły amator

               
                         

Konkurencja 2

sprint

               
                   

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

 

Punkty

     
                         

1

478

   

Tomasz

Balcer

Piast Szczecin

Wesoły Amator tor

 

10

     

2

82

   

Paweł

Znamierowski

Trasa Zielona Góra

Wesoły Amator tor

 

9

     

3

438

   

Mateusz

Mąkowski

Kręci się

Wesoły Amator tor

 

8

     

4

461

   

Maciej

Karaczun

Kręci się

Wesoły Amator tor

 

7

     

5

479

   

Andrzej

Wesołowski

Piast Szczecin

Wesoły Amator tor

 

6

     

6

460

   

Robert

Poniatowski

Gryf Szczecin

Wesoły Amator tor

 

5

     

7

476

   

Dariusz

Bartocha

Piast Szczecin

Wesoły Amator tor

 

4

     

8

459

   

Karolina 

Woźniak

Kręci się

Wesoły Amator tor

 

3

     
                         
                         

Kategoria:

 

Wesoły amator

               
                         

Klasyfikacja po serii

                 
                         

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

Punkty I

Punkty II

   

Suma

                         

1

479

18a

 

Andrzej

Wesołowski

Piast Szczecin

Wesoły Amator tor

10

6

   

16

2

478

1a

 

Tomasz

Balcer

Piast Szczecin

Wesoły Amator tor

5

10

   

15

3

438

10a

 

Mateusz

Mąkowski

Kręci się

Wesoły Amator tor

7

8

   

15

4

460

28a

 

Robert

Poniatowski

Gryf Szczecin

Wesoły Amator tor

9

5

   

14

5

82

27a

 

Paweł

Znamierowski

Trasa Zielona Góra

Wesoły Amator tor

4

9

   

13

6

476

2a

 

Dariusz

Bartocha

Piast Szczecin

Wesoły Amator tor

8

4

   

12

7

459

20a

 

Karolina 

Woźniak

Kręci się

Wesoły Amator tor

6

3

   

9

8

461

6a

 

Maciej

Karaczun

Kręci się

Wesoły Amator tor

 

7

   

7

                         
                         

Kategoria:

 

Wesoły amator

               
                         

Konkurencja:

 

Wyścig 400 m ze startu zatrzymanego ( rowery szosowe )

           
                         

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

Czas

     

Punkty

                         

1

468

24a

 

Remigiusz

Kuźmicki

2x3 MTB RACETEAM

Wesoły Amator szosa

0:33.01

     

10

2

463

11a

 

Marcin

Michałowski

Szczeciński klub rowerowy Gryfus

Wesoły Amator szosa

0:34.39

     

9

3

477

30a

 

Paweł

Bender

Niezrzeszony Szczecin

Wesoły Amator szosa

0:35.56

     

8

                         
                         

1

2

3

4

5

6

8

9

10

11

partnerzy

 1

2

3

4

5