harmonogram

1. PRZEDSZKOLACZEK – 1 okrążenie toru start wspólny
2. ŻACZEK – 1 okrążenie toru start wspólny
3. MŁODZIK – 400 metrów z zatrzymanego
4. JUNIOR MŁODSZY – 400 metrów z zatrzymanego
5. ŻAK - wyścig eliminacyjny
6. ŻACZEK – 1 okrążenie toru start wspólny
7. JUNIOR MŁODSZY – wyścig eliminacyjny
8. MŁODZIK – wyścig eliminacyjny
9. ŻAK – wyścig duński
10. JUNIOR MŁODSZY – wyścig punktowy
11. MŁODZIK – scratch 10 rund
12. WESOŁY AMATOR – 200 metrów z lotu
13. WESOŁY AMATOR NA SZOSIE - 400 metrów z zatrzymanego
14.WESOŁY AMATOR – sprinty

 

Wyniki

Szczecin 18 maja 2016

       
                 

Organizator

 

Grupa Kolarska PIAST Szczecin

         
                     
     

Wyścig kolarski na torze

           
                     

Kategoria Przedszkolaczek

           
                     

Konkurencja :

 

1 okrążenie toru start wspólny

           
                     

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

   

Punkty

                     

1

7

3p

20120415.

Bolesław

Chomicz

LKK Chrabąszcze Nowogard

Przedszkolaczek

   

10

2

31

6p

20110102.

Natalia

Michaczewska

SKR Gryfys

Przedszkolaczek

   

9

                     
                     
                     

Kategoria Żaczek

             
                     

Konkurencja 1 :

 

1 okrążenie toru start wspólny

           
                     

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

Punkty

 
                     

1

26

 

20070807

Aleksander

Rychtarski

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

10

 

2

69

 

20070807

Filip

Aspadarec

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

9

 

3

54

 

20071228

Paweł

Chrzan

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

8

 

4

11

 

20070203

Dariusz

Więckowski

Maszewo

Żaczek

 

7

 

5

20

 

20070202

Kacper

Król

Niezrzeszony Stare Czarnowo

Żaczek

 

6

 

6

52

 

20080430

Kacper

Grzędziński

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

5

 
                     
                     
                     

Kategoria Żaczek

             
                     

Konkurencja 2

 

1 okrążenie toru start wspólny

           
                     

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

Punkty

 
                     

1

54

 

20071228

Paweł

Chrzan

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

10

 

2

69

 

20070807

Filip

Aspadarec

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

9

 

3

20

 

20070202

Kacper

Król

Niezrzeszony Stare Czarnowo

Żaczek

 

8

 

4

11

 

20070203

Dariusz

Więckowski

Maszewo

Żaczek

 

7

 

5

52

 

20080430

Kacper

Grzędziński

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

6

 
 

26

 

20070807

Aleksander

Rychtarski

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

     
                     
                     
                     

Kategoria Żaczek

             
                     

Konkurencja:

 

klasyfikacja po serii

           
                     

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty I

Punkty II

Suma

                     

1

69

2z

20070807

Filip

Aspadarec

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

9

9

18

2

54

3z

20071228

Paweł

Chrzan

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

8

10

18

3

11

7z

20070203

Dariusz

Więckowski

Maszewo

Żaczek

7

7

14

4

20

5z

20070202

Kacper

Król

Niezrzeszony Stare Czarnowo

Żaczek

6

8

14

5

52

4z

20080430

Kacper

Grzędziński

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

5

6

11

 

26

6z

20070807

Aleksander

Rychtarski

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

   

0

                     
                     
                     

Kategoria Żak

             
               

Konkurencja 1 :

 

Wyscig eliminacyjny

           
                     

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

Punkty I

 
                     

1

3

 

20031015

Maja

Wróblewska

Ratusz Maszewo

Żak

 

10

 

2

6

 

20021204

Nikola

Wielowska

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

 

9

 

3

4

 

20030602

Tamara

Szalińska

Ratusz Maszewo

Żak

 

8

 

4

5

 

20040912

Tadeusz

Praxmajer

Piast Szczecin

Żak

 

7

 
                     
                     
                     

Kategoria Żak

             
                     

Konkurencja 2:

 

Scratch

           
                     

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

Punkty II

 
                     

1

3

 

20031015

Maja

Wróblewska

Ratusz Maszewo

Żak

 

10

 

2

6

 

20021204

Nikola

Wielowska

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

 

9

 

3

4

 

20030602

Tamara

Szalińska

Ratusz Maszewo

Żak

 

8

 

4

5

 

20040912

Tadeusz

Praxmajer

Piast Szczecin

Żak

 

7

 
                     
                     
                     

Kategoria Żak

             
                     

Klasyfikacja po serii

           
               

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty I

Punkty II

Suma

                     

1

3

8zak

20031015

Maja

Wróblewska

Ratusz Maszewo

Żak

10

10

20

2

6

7zak

20021204

Nikola

Wielowska

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

9

9

18

3

4

6zak

20030602

Tamara

Szalińska

Ratusz Maszewo

Żak

8

8

16

4

5

5zak

20040912

Tadeusz

Praxmajer

Piast Szczecin

Żak

7

7

14

                   

0

                     

Kategoria Młodzik

             
                     

Konkurencja 1

 

400 m ze startu lotnego

           
                     

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

czas

Punkty I

 
                     

1

85

 

POL20020611

Karol

Marks

Baszta Golczewo

Młodzik

0:33.11

10

 

2

84

 

POL20020120

Michał

Kalinowski

Baszta Golczewo

Młodzik

0:33.16

9

 

3

24

 

POL20010502

Klaudia

Pomorska

Piast Szczecin

Młodzik

0:35.84

8

 

4

81

 

POL20020213

Kamil

Szymacha

Baszta Golczewo

Młodzik

0:36.25

7

 

5

46

 

POL20010425

Weronika

Fidos

Ratusz Maszewo

Młodzik

0:37.48

6

 

6

25

 

POL20031110

Wiktor

Różanski

Piast Szczecin

Młodzik

0:37.60

5

 

7

23

 

POL20031218

Stanisław

Kuźmicki

Piast Szczecin

Młodzik

0:39.13

4

 
                     
                     
                     
 

Kategoria Młodzik

           
                     

Konkurencja 2

 

Wyścig eliminacyjny

           
               

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

Punkty II

 
                     

1

81

 

POL20020213

Kamil

Szymacha

Baszta Golczewo

Młodzik

 

10

 

2

84

 

POL20020120

Michał

Kalinowski

Baszta Golczewo

Młodzik

 

9

 

3

85

 

POL20020611

Karol

Marks

Baszta Golczewo

Młodzik

 

8

 

4

24

 

POL20010502

Klaudia

Pomorska

Piast Szczecin

Młodzik

 

7

 

5

46

 

POL20010425

Weronika

Fidos

Ratusz Maszewo

Młodzik

 

6

 

6

23

 

POL20031218

Stanisław

Kuźmicki

Piast Szczecin

Młodzik

 

5

 

7

25

 

POL20031110

Wiktor

Różanski

Piast Szczecin

Młodzik

 

4

 
                     
                     
 

Kategoria Młodzik

           
                     

Konkurencja 3

 

Scratch 10 rund

           
               

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

punkty

Punkty III

 
                     

1

84

 

POL20020120

Michał

Kalinowski

Baszta Golczewo

Młodzik

 

10

 

2

85

 

POL20020611

Karol

Marks

Baszta Golczewo

Młodzik

 

9

 

3

81

 

POL20020213

Kamil

Szymacha

Baszta Golczewo

Młodzik

 

8

 

4

23

 

POL20031218

Stanisław

Kuźmicki

Piast Szczecin

Młodzik

 

7

 

5

25

 

POL20031110

Wiktor

Różanski

Piast Szczecin

Młodzik

 

6

 

6

46

 

POL20010425

Weronika

Fidos

Ratusz Maszewo

Młodzik

 

5

 
 

24

 

POL20010502

Klaudia

Pomorska

Piast Szczecin

Młodzik

     
                     
                     
 

Kategoria Młodzik

           
                     

Klasyfikacja po serii

           
                     

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty I

Punkty II

Suma

                     

2

84

5m

POL20020120

Michał

Kalinowski

Baszta Golczewo

Młodzik

9

9

28

1

85

8m

POL20020611

Karol

Marks

Baszta Golczewo

Młodzik

10

8

27

4

81

13m

POL20020213

Kamil

Szymacha

Baszta Golczewo

Młodzik

7

10

25

5

46

4m

POL20010425

Weronika

Fidos

Ratusz Maszewo

Młodzik

6

6

17

7

23

6m

POL20031218

Stanisław

Kuźmicki

Piast Szczecin

Młodzik

4

5

16

6

25

11m

POL20031110

Wiktor

Różanski

Piast Szczecin

Młodzik

5

4

15

3

24

10m

POL20010502

Klaudia

Pomorska

Piast Szczecin

Młodzik

8

7

15

                   

0

                     

Kategoria Junior młodszy

             
                     

Konkurencja 1

 

400 m ze startu lotnego

           
                     

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

czas

Punkty I

 
                     

1

22

 

POL20000412

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

0:30.35

10

 

2

12

 

POL20000606

Kamil

Kamiński

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

0:30.59

9

 

3

48

 

POL20010116

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

0:30.66

8

 

4

14

 

POL20000512

Oskar

Filipczak

Piast Szczecin

Junior Młodszy

0:30.68

7

 

5

29

 

POL20001121

Mateusz

Walaszczyk

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

0:30.68

6

 

6

47

 

POL20011110

Dawid

Szaliński

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

0:32.05

5

 

7

61

 

POL20000213

Karol

Dzierżawski

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

0:32.83

4

 

8

40

 

POL20000303.

Mateusz

Gliwka

Chrabąszcze Nowogard

Junior Młodszy

0:33.25

3

 

9

15

 

POL19980711

Weronika

Jankiewicz

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

0:37.23

2

 
                     
                     

Kategoria Junior młodszy

             
                     

Konkurencja 2

 

Wyscig eliminacyjny

           
                     

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

Punkty II

 
                     

1

12

 

POL20000606

Kamil

Kamiński

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

 

10

 

2

47

 

POL20011110

Dawid

Szaliński

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

 

9

 

3

14

 

POL20000512

Oskar

Filipczak

Piast Szczecin

Junior Młodszy

 

8

 

4

29

 

POL20001121

Mateusz

Walaszczyk

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

7

 

5

61

 

POL20000213

Karol

Dzierżawski

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

 

6

 

6

22

 

POL20000412

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

 

5

 

7

48

 

POL20010116

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

4

 

8

15

 

POL19980711

Weronika

Jankiewicz

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

 

3

 
 

40

 

POL20000303.

Mateusz

Gliwka

Chrabąszcze Nowogard

Junior Młodszy

     
                     
                     

Kategoria Junior młodszy

             
                     

Konkurencja 3

 

Wyscig punktowy

           
                     

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty

Punkty III

 
                     

1

12

 

POL20000606

Kamil

Kamiński

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

16

10

 

2

48

 

POL20010116

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

15

9

 

3

47

 

POL20011110

Dawid

Szaliński

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

11

8

 

4

22

 

POL20000412

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

11

7

 

5

14

 

POL20000512

Oskar

Filipczak

Piast Szczecin

Junior Młodszy

7

6

 

6

29

 

POL20001121

Mateusz

Walaszczyk

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

5

5

 

7

61

 

POL20000213

Karol

Dzierżawski

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

1

4

 

8

15

 

POL19980711

Weronika

Jankiewicz

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

0

3

 
 

40

 

POL20000303.

Mateusz

Gliwka

Chrabąszcze Nowogard

Junior Młodszy

0

   
                     
                     

Kategoria Junior młodszy

             
                     

Klasyfikacja po serii

           
                     

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty I

Punkty II

Suma

                     

1

12

5j

POL20000606

Kamil

Kamiński

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

9

10

29

2

22

6j

POL20000412

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

10

5

22

3

47

9j

POL20011110

Dawid

Szaliński

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

5

9

22

4

48

12j

POL20010116

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

8

4

21

5

14

2j

POL20000512

Oskar

Filipczak

Piast Szczecin

Junior Młodszy

7

8

21

6

29

10j

POL20001121

Mateusz

Walaszczyk

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

6

7

18

7

61

1j

POL20000213

Karol

Dzierżawski

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

4

6

14

8

15

4j

POL19980711

Weronika

Jankiewicz

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

2

3

8

9

40

3j

POL20000303

Mateusz

Gliwka

Chrabąszcze Nowogard

Junior Młodszy

3

 

3

                     
                     

Kategoria:

 

Wesoły amator

           
                     

Konkurencja:

 

Wyścig 200 m ze startu lotnego

           
               

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

Czas

Punkty

 
                     

1

60

   

Maciej

Karaczun

Kręci się

Wesoły Amator

0:12.83

10

 

2

70

   

Andrzej

Wesołowski

Piast Szczecin

Wesoły Amator

0:13.06

9

 

3

59

   

Tomasz

Balcer

Piast Szczecin

Wesoły Amator

0:13.64

8

 

4

64

   

Jakub

Orzechowski

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

0:13.83

7

 

5

67

   

Dima

Pavlow

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

0:14.41

6

 

6

62

   

Mateusz

Mąkowski

Kręci się

Wesoły Amator

0:14.53

5

 

7

80

   

Dariusz

Barlocha

Piast Szczecin

Wesoły Amator

0:14.74

4

 

8

73

   

Karolina 

Woźniak

Kręci się

Wesoły Amator

0:15.57

3

 
                     
                     
                     

Kategoria:

 

Wesoły amator

           
                     

Konkurencja 2

 

Sprint

             
               

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

Czas

Punkty

 
                     

1

60

   

Maciej

Karaczun

Kręci się

Wesoły Amator

 

10

 

2

59

   

Tomasz

Balcer

Piast Szczecin

Wesoły Amator

 

9

 

3

70

   

Andrzej

Wesołowski

Piast Szczecin

Wesoły Amator

 

8

 

4

64

   

Jakub

Orzechowski

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

 

7

 
 

67

   

Dima

Pavlow

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

     
 

62

   

Mateusz

Mąkowski

Kręci się

Wesoły Amator

     
 

80

   

Dariusz

Barlocha

Piast Szczecin

Wesoły Amator

     
 

73

   

Karolina 

Woźniak

Kręci się

Wesoły Amator

     
                     
                     
                     

Kategoria:

 

Wesoły amator

           
                     

Klasyfikacja po serii

             
                     

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

Punkty I

Punkty II

Suma

                     

1

60

6a

 

Maciej

Karaczun

Kręci się

Wesoły Amator

10

10

20

2

70

18a

 

Andrzej

Wesołowski

Piast Szczecin

Wesoły Amator

9

8

17

3

59

1a

 

Tomasz

Balcer

Piast Szczecin

Wesoły Amator

8

9

17

4

64

12a

 

Jakub

Orzechowski

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

7

7

14

5

67

13a

 

Dima

Pavlow

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

6

 

6

6

62

10a

 

Mateusz

Mąkowski

Kręci się

Wesoły Amator

5

 

5

7

80

2a

 

Dariusz

Barlocha

Piast Szczecin

Wesoły Amator

4

 

4

8

73

20a

 

Karolina 

Woźniak

Kręci się

Wesoły Amator

3

 

3

                     
                     

Kategoria:

 

Wesoły amator

           
                     

Konkurencja:

 

Wyścig 400 m ze startu zatrzymanego ( rowery szosowe )

       
                     

Pozycja

Nr.

 

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

Czas

 

Punkty

                     

1

75

24A

 

Remigiusz

Kuźmicki

2x3 MTB RACETEAM

Wesoły Amator

0:33.08

 

10

2

6

26A

 

Mateusz

Derleta

Szczecin

Wesoły Amator

0:33.36

 

9

3

40

25A

 

Łukasz

Maciejewski

Szczecin

Wesoły Amator

0:33.38

 

8

4

49

11a

 

Marcin

Michałowski

Szczeciński klub rowerowy Gryfus

Wesoły Amator

0:33.87

 

7

5

50

4a

 

Artur

Grędziński

Kolarze z górki Cisny

Wesoły Amator

0:34.99

 

6

6

43

3a

 

Piotr

Chrzan

Kolarze z górki Cisny

Wesoły Amator

0:36.46

 

5

7

7

22A

 

Biel

Andrzej

Góral Police

Wesoły Amator

0:37.42

 

4

8

57

23A

 

Marcin

Inglot

Jedi Training Academy

Wesoły Amator

0:38.49

 

3

1

2

3

4

5

6

8

9

10

11

partnerzy

 1

2

3

4

5