Wyniki

Środy na Torze 2016

           
             

Szczecin 11 maja 2016

           
                   

Organizator

Grupa Kolarska PIAST Szczecin

             
                       
   

Wyścig kolarski na torze

               
                       

Kategoria Przedszkolaczek

               
                       

Konkurencja:

1 okrążenie toru start wspólny

               
                       

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

       

Punkty

                       

1

7

20120415

Bolesław

Chomicz

LKK Chrabąszcze Nowogard

Przedszkolaczek

       

10

2

43

20120514

Ignacy

Aftewicz

Niezrzeszony Szczecin

Przedszkolaczek

       

9

3

31

20130410

Jakub

Szopik

Szczecin

Przedszkolaczek

       

8

4

11

20120614

Karolina

Kaczmarek

Szczecin

Przedszkolaczek

       

7

                       
                       

Kategoria Żaczek

                 
                       

Konkurencja:

1 okrążenie toru start wspólny

               
                       

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

Punkty

     
                       

1

21

20070807

Filip

Aspadarec

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

10

     

2

15

20070203

Dariusz

Więckowski

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

9

     

3

64

20080430

Kacper

Grzędziński

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

8

     

4

40

20070310

Szymon

Aftewicz

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

7

     
 

20

20070807

Aleksander

Rychtarski

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

         
                       
                       

Kategoria Żaczek

                 
                       

Konkurencja:

Wyścig Elimacyjny

               
                       

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

Punkty

     
                       

1

64

20080430

Kacper

Grzędziński

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

10

     

2

21

20070807

Filip

Aspadarec

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

9

     

3

20

20070807

Aleksander

Rychtarski

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

8

     

4

15

20070203

Dariusz

Więckowski

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

7

     
                       
                       

Kategoria Żaczek

                 
                       

Konkurencja:

klasyfikacja po serii

               
                       

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

       

Punkty

                       

1

21

20070807.

Filip

Aspadarec

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

10

9

   

19

2

64

20080430.

Kacper

Grzędziński

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

8

10

   

18

3

15

20070203.

Dariusz

Więckowski

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

9

7

   

16

4

20

20070807.

Aleksander

Rychtarski

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

 

8

   

8

5

40

20070310.

Szymon

Aftewicz

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

7

     

7

                       
                       
                       

Kategoria Żak

                 
                   

Konkurencja:

Wyscig eliminacyjny

               
                       

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

Punkty I

     
                       

1

26

20030602

Tamara

Szalińska

Ratusz Maszewo

Żak

 

10

     

2

61

20021204

Nikola

Wielowska

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

 

9

     

3

4

20040105

Hubert

Grygowski

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

 

8

     

4

14

20031015

Maja

Wróblewska

Ratusz Maszewo

Żak

 

7

     

5

5

20040912

Tadeusz

Praxmajer

Piast Szczecin

Żak

 

6

     

6

47

20031122

Karolina

Latoszewska

LKS Orleta Gorzów

Żak

 

5

     

7

48

20040528

Cezary

Luna

LKS Orleta Gorzów

Żak

 

4

     
                       
                       

Kategoria Żak

                 
                       

Konkurencja:

Scratch

               
                       

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

Punkty II

     
                       

1

61

20021204

Nikola

Wielowska

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

 

10

     

2

4

20040105

Hubert

Grygowski

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

 

9

     

3

14

20031015

Maja

Wróblewska

Ratusz Maszewo

Żak

 

8

     

4

26

20030602

Tamara

Szalińska

Ratusz Maszewo

Żak

 

7

     

5

5

20040912

Tadeusz

Praxmajer

Piast Szczecin

Żak

 

6

     

6

47

20031122

Karolina

Latoszewska

LKS Orleta Gorzów

Żak

 

5

     

7

48

20040528

Cezary

Luna

LKS Orleta Gorzów

Żak

 

4

     
                       
                       

Kategoria Żak

                 
                       

Klasyfikacja po serii

               
                   

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty I

Punkty II

   

Suma

                       
 

61

20021204.

Nikola

Wielowska

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

9

10

   

19

 

26

20030602.

Tamara

Szalińska

Ratusz Maszewo

Żak

10

7

   

17

 

4

20040105.

Hubert

Grygowski

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

8

9

   

17

 

14

20031015.

Maja

Wróblewska

Ratusz Maszewo

Żak

7

8

   

15

 

5

20040912.

Tadeusz

Praxmajer

Piast Szczecin

Żak

6

6

   

12

 

47

20031122.

Karolina

Latoszewska

LKS Orleta Gorzów

Żak

5

5

   

10

 

48

20040528.

Cezary

Luna

LKS Orleta Gorzów

Żak

4

4

   

8

                       
                       

Kategoria Młodzik

                 
                       

Konkurencja:

200 m ze startu lotnego

               
                       

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

czas

Punkty I

     
                       

1

22

POL20020120

Michał

Kalinowski

Baszta Golczewo

Młodzik

0:13.26

10

     

2

24

POL20020613

Jakub

Cieślikiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

0:14.09

9

     

3

25

POL20020213

Kamil

Szymacha

Baszta Golczewo

Młodzik

0:14.18

8

     

4

29

POL20001214

Karolina

Cedro

LKS Orleta Gorzów

Młodzik

0:14.34

7

     

5

3

POL20031004

Jacek

Fecak

LKK Chrabąszcze Nowogard

Młodzik

0:14.85

6

     

6

6

POL20031218

Stanisław

Kuźmicki

Piast Szczecin

Młodzik

0:15.07

5

     

7

52

POL20010425

Weronika

Fidos

Ratusz Maszewo

Młodzik

0:15.28

4

     

8

57

POL20010502

Klaudia

Pomorska

Piast Szczecin

Młodzik

0:15.43

3

     

9

73

POL20031110

Wiktor

Różanski

Piast Szczecin

Młodzik

0:15.51

2

     

10

59

POL20010421

Marta

Wesołowska

Piast Szczecin

Młodzik

0:15.60

1

     

11

60

POL00000000

Zofia

Podkańska

Piast Szczecin

Młodzik

0:17.45

       

12

53

POL20010502

Aleksandra

Sobkowiak

Ratusz Maszewo

Młodzik

0:17.82

       
                       
                       

Konkurencja:

Wyścig eliminacyjny

               
                   

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

Punkty II

     
                       

1

25

POL20020213

Kamil

Szymacha

Baszta Golczewo

Młodzik

 

10

     

2

22

POL20020120

Michał

Kalinowski

Baszta Golczewo

Młodzik

 

9

     

3

3

POL20031004

Jacek

Fecak

LKK Chrabąszcze Nowogard

Młodzik

 

8

     

4

57

POL20010502

Klaudia

Pomorska

Piast Szczecin

Młodzik

 

7

     

5

29

POL20001214

Karolina

Cedro

LKS Orleta Gorzów

Młodzik

 

6

     

6

24

POL20020613

Jakub

Cieślikiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

 

5

     

7

59

POL20010421

Marta

Wesołowska

Piast Szczecin

Młodzik

 

4

     

8

52

POL20010425

Weronika

Fidos

Ratusz Maszewo

Młodzik

 

3

     

9

6

POL20031218

Stanisław

Kuźmicki

Piast Szczecin

Młodzik

 

2

     

10

60

POL00000000

Zofia

Podkańska

Piast Szczecin

Młodzik

 

1

     

11

73

POL20031110

Wiktor

Różanski

Piast Szczecin

Młodzik

         
 

53

POL20010502

Aleksandra

Sobkowiak

Ratusz Maszewo

Młodzik

         
                       
                       

Konkurencja:

Wyścig puktowy

               
                   

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

punkty

Punkty III

     
                       

1

22

POL20020120

Michał

Kalinowski

Baszta Golczewo

Młodzik

25

10

     

2

25

POL20020213

Kamil

Szymacha

Baszta Golczewo

Młodzik

13

9

     

3

24

POL20020613

Jakub

Cieślikiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

6

8

     

4

29

POL20001214

Karolina

Cedro

LKS Orleta Gorzów

Młodzik

6

7

     

5

57

POL20010502

Klaudia

Pomorska

Piast Szczecin

Młodzik

5

6

     

6

59

POL20010421

Marta

Wesołowska

Piast Szczecin

Młodzik

0

5

     

7

60

POL00000000

Zofia

Podkańska

Piast Szczecin

Młodzik

0

4

     

8

52

POL20010425

Weronika

Fidos

Ratusz Maszewo

Młodzik

0

3

     

9

3

POL20031004

Jacek

Fecak

LKK Chrabąszcze Nowogard

Młodzik

0

2

     

10

6

POL20031218

Stanisław

Kuźmicki

Piast Szczecin

Młodzik

0

1

     

11

73

POL20031110

Wiktor

Różanski

Piast Szczecin

Młodzik

0

       

12

53

POL20010502

Aleksandra

Sobkowiak

Ratusz Maszewo

Młodzik

0

       
                       
                       

Klasyfikacja po serii

               
                       

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty I

Punkty II

Punkty III

 

Suma

                       

1

22

POL20020120.

Michał

Kalinowski

Baszta Golczewo

Młodzik

10

9

10

 

29

2

25

POL20020213.

Kamil

Szymacha

Baszta Golczewo

Młodzik

8

10

9

 

27

3

24

POL20020613.

Jakub

Cieślikiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

9

5

8

 

22

4

29

POL20001214.

Karolina

Cedro

LKS Orleta Gorzów

Młodzik

7

6

7

 

20

5

57

POL20010502.

Klaudia

Pomorska

Piast Szczecin

Młodzik

3

7

6

 

16

6

3

POL20031004.

Jacek

Fecak

LKK Chrabąszcze Nowogard

Młodzik

6

8

2

 

16

7

59

POL20010421.

Marta

Wesołowska

Piast Szczecin

Młodzik

1

4

5

 

10

8

52

POL20010425.

Weronika

Fidos

Ratusz Maszewo

Młodzik

4

3

3

 

10

9

6

POL20031218.

Stanisław

Kuźmicki

Piast Szczecin

Młodzik

5

2

1

 

8

10

60

POL20010708.

Zofia

Podkańska

Piast Szczecin

Młodzik

 

1

4

 

5

11

73

POL20031110.

Wiktor

Różanski

Piast Szczecin

Młodzik

2

     

2

12

53

POL20010502.

Aleksandra

Sobkowiak

Ratusz Maszewo

Młodzik

       

0

                       
                       
                       

Kategoria Junior młodszy

                 
                       

Konkurencja:

200 m ze startu lotnego

               
                       

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

czas

Punkty I

     
                       

1

12

POL20000606

Kamil

Kamiński

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

0:11.84

10

     

2

68

POL20010116

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

0:12.25

9

     

3

67

POL20001121

Mateusz

Walaszczyk

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

0:12.26

8

     

4

18

POL20000512

Oskar

Filipczak

Piast Szczecin

Junior Młodszy

0:12.35

7

     

5

58

POL20000412

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

0:12.37

6

     

6

62

POL20000124

Maciej

Radnicki

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

0:12.65

5

     

7

54

POL20011110

Dawid

Szaliński

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

0:12.97

4

     

8

23

POL20011210

Adam

Wypych

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

0:13.30

3

     

9

49

POL20000213

Karol

Dzierżawski

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

0:13.39

2

     

10

50

POL20001215

Mateusz

Pieprz

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

0:13.55

1

     
                       
                       

Konkurencja:

Wyscig duński

               
                       

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

Punkty II

     
                       

1

67

POL20001121

Mateusz

Walaszczyk

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

10

     

2

58

POL20000412

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

 

9

     

3

18

POL20000512

Oskar

Filipczak

Piast Szczecin

Junior Młodszy

 

8

     

4

68

POL20010116

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

7

     

5

54

POL20011110

Dawid

Szaliński

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

 

6

     

6

62

POL20000124

Maciej

Radnicki

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

5

     

7

49

POL20000213

Karol

Dzierżawski

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

 

4

     

8

50

POL20001215

Mateusz

Pieprz

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

 

3

     

9

23

POL20011210

Adam

Wypych

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

2

     
 

12

POL20000606

Kamil

Kamiński

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

         
                       
                       

Konkurencja:

Scratch

               
                       

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

 

Punkty III

     
                       

1

23

POL20011210

Adam

Wypych

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

10

     

2

49

POL20000213

Karol

Dzierżawski

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

 

9

     

3

12

POL20000606

Kamil

Kamiński

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

 

8

     

4

58

POL20000412

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

 

7

     

5

68

POL20010116

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

6

     

6

67

POL20001121

Mateusz

Walaszczyk

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

5

     

7

54

POL20011110

Dawid

Szaliński

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

 

4

     

8

50

POL20001215

Mateusz

Pieprz

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

 

3

     

9

62

POL20000124

Maciej

Radnicki

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

 

2

     

10

18

POL20000512

Oskar

Filipczak

Piast Szczecin

Junior Młodszy

 

1

     
                       
                       

Klasyfikacja po serii

               
                       

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty I

Punkty II

Punkty III

 

Suma

                       

1

67

POL20001121.

Mateusz

Walaszczyk

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

8

10

5

 

23

2

68

POL20010116.

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

9

7

6

 

22

3

58

POL20000412.

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

6

9

7

 

22

4

12

POL20000606.

Kamil

Kamiński

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

10

 

8

 

18

5

18

POL20000512.

Oskar

Filipczak

Piast Szczecin

Junior Młodszy

7

8

1

 

16

6

49

POL20000213.

Karol

Dzierżawski

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

2

4

9

 

15

7

23

POL20011210.

Adam

Wypych

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

3

2

10

 

15

8

54

POL20011110.

Dawid

Szaliński

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

4

6

4

 

14

9

62

POL20000124.

Maciej

Radnicki

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

5

5

2

 

12

10

50

POL20001215.

Mateusz

Pieprz

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

1

3

3

 

7

                       

Kategoria:

Wesoły amator

               
                       

Konkurencja:

Wyścig 200 m ze startu lotnego

               
                   

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

Czas

Punkty

     
                       

1

80

 

Maciej

Karaczun

Gryf Szczecin

Wesoły Amator

0:12.60

10

     

2

71

 

Andrzej

Wesołowski

Piast Szczecin

Wesoły Amator

0:12.70

9

     

3

79

 

Tomasz

Balcer

Piast Szczecin

Wesoły Amator

0:13.20

8

     

4

86

 

Mateusz

Mąkowski

Kręci się

Wesoły Amator

0:14.09

7

     

5

88

 

Jakub

Orzechowski

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

0:14.25

6

     

6

82

 

Dariusz

Szatkowski

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

0:14.95

5

     

7

87

 

Igor

Skwierawski

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

0:15.60

4

     

8

85

 

Piotr

Kaczor

Ratusz Maszewo

Wesoły Amator

0:15.98

3

     

9

44

 

Karolina 

Woźniak

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

0:16.20

2

     

10

81

 

Jarosław

Środecki

Szczecin Axed

Wesoły Amator

0:16.48

1

     

11

78

 

Dima

Pavlow

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

0:18.15

       
                       
                       

Kategoria:

Wesoły amator

               
                       

Konkurencja:

Wyścig 400 m ze startu lotnego

               
                   

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

Czas

Punkty

     
                       

1

80

 

Maciej

Karaczun

Gryf Szczecin

Wesoły Amator

0:26.17

10

     

2

71

 

Andrzej

Wesołowski

Piast Szczecin

Wesoły Amator

0:26.50

9

     

3

88

 

Jakub

Orzechowski

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

0:28.96

8

     

4

79

 

Tomasz

Balcer

Piast Szczecin

Wesoły Amator

0:29.36

7

     

5

86

 

Mateusz

Mąkowski

Kręci się

Wesoły Amator

0:30.68

6

     

6

78

 

Dima

Pavlow

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

0:30.83

5

     

7

82

 

Dariusz

Szatkowski

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

0:32.25

4

     

8

44

 

Karolina 

Woźniak

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

0:32.60

3

     

9

87

 

Igor

Skwierawski

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

0:32.96

2

     

10

85

 

Piotr

Kaczor

Ratusz Maszewo

Wesoły Amator

0:33.03

1

     

11

81

 

Jarosław

Środecki

Szczecin Axed

Wesoły Amator

0:33.44

       
                       
                       

Kategoria:

Wesoły amator

               
                       

Klasyfikacja po serii

                 
                       

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

Punkty I

Punkty II

   

Suma

                       

1

80

 

Maciej

Karaczun.

Gryf Szczecin

Wesoły Amator

10

10

   

20

2

71

 

Andrzej

Wesołowski.

Piast Szczecin

Wesoły Amator

9

9

   

18

3

79

 

Tomasz

Balcer.

Piast Szczecin

Wesoły Amator

8

7

   

15

4

86

 

Mateusz

Mąkowski.

Kręci się

Wesoły Amator

7

6

   

13

5

88

 

Jakub

Orzechowski.

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

6

8

   

14

6

82

 

Dariusz

Szatkowski.

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

5

4

   

9

7

87

 

Igor

Skwierawski.

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

4

2

   

6

8

85

 

Piotr

Kaczor.

Ratusz Maszewo

Wesoły Amator

3

1

   

4

9

44

 

Karolina 

Woźniak.

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

2

3

   

5

10

81

 

Jarosław

Środecki.

Szczecin Axed

Wesoły Amator

1

     

1

11

78

 

Dima

Pavlow.

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

 

5

   

5

                       
                       

Kategoria:

Wesoły amator

               
                       

Konkurencja:

Wyścig 400 m ze startu lotnego ( rowery szosowe )

         
                       

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

Czas

     

Punkty

                       

1

83

 

Artur

Krasiński

Piast Szczecin

Wesoły Amator

0:31.90

     

10

2

57

 

Marcin

Michałowski

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus

Wesoły Amator

0:34.09

     

9

3

84

 

Daria

Barlocha

Piast Szczecin

Wesoły Amator

0:34.60

     

8

4

75

 

Artur

Gredziński

Kolarze z górki Cisny

Wesoły Amator

0:35.09

     

7

5

68

 

Marian

Wierzbowski

Szczecin

Wesoły Amator

0:35.45

     

6

6

60

 

Andrzej

Lemański

Szczecin

Wesoły Amator

0:36.30

     

5

7

76

 

Hubert

Świerczyński

KOS BnO Szczecin

Wesoły Amator

0:37.20

     

4

8

59

 

Piotr

Chrzan

Kolarze z górki Cisny

Wesoły Amator

0:41.19

     

3

 

 

1

2

3

4

5

6

8

9

10

11

partnerzy

 1

2

3

4

5