harmonogram

JUNIOR MŁODSZY – 400 metrów ze startu zatrzymanego
PRZEDSZKOLACZEK – 1 okrążenie toru start wspólny
ŻACZEK – 1 okrążenie toru start wspólny
MŁODZIK – 400 metrów ze startu zatrzymanego
ŻAK - wyścig eliminacyjny
ŻACZEK – 1 okrążenie toru start wspólny
JUNIOR MŁODSZY – wyścig eliminacyjny
MŁODZIK – wyścig duński
WESOŁY AMATOR – 400 metrów ze startu zatrzymanego
ŻAK – wyścig duński
JUNIOR MŁODSZY – wyścig punktowy 15 okrążeń ( co 3 punktuje)
MŁODZIK – wyścig eliminacyjny
WESOŁY AMATOR – wyścig eliminacyjny

 

Wyniki

ŚRODY NA TORZE 2016

         
           

Szczecin 04 maja 2016

         
                 

Organizator

Grupa Kolarska PIAST Szczecin

           
                     
   

Wyścig kolarski na torze

             
                     

Kategoria Przedszkolaczek

             
                     

Konkurencja:

1 okrążenie toru start wspólny

             
                     

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty

     
                     

1

64

20120310

Szymon

Aftewicz

Niezrzeszony Szczecin

Przedszkolaczek

10

     

2

58

20120415

Bolesław

Chomicz

LKK Chrabąszcze Nowogard

Przedszkolaczek

9

     

3

62

20121215

Franek

Nowak

Niezrzeszony Szczecin

Przedszkolaczek

8

     

4

68

20100504

Jakub

Buczek

Niezrzeszony Szczecin

Przedszkolaczek

7

     

5

57

20010803

Dominik

Dziewierski

Niezrzeszony Szczecin

Przedszkolaczek

6

     

6

67

20120514

Ignacy

Aftewicz

Niezrzeszony Szczecin

Przedszkolaczek

5

     
 

70

20111215

Wiktoria

Zielińska

Piast Szczecin

Przedszkolaczek

       
 

69

20111215

Lena

Zielińska

Piast Szczecin

Przedszkolaczek

       
                     
                     

Kategoria Żaczek

               
                     

Konkurencja:

1 okrążenie toru start wspólny

             
                     

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty

     
                     

1

31

20070807

Filip

Aspadarec

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

10

     

2

46

20070203

Dariusz

Więckowski

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

9

     

3

60

20080430

Kacper

Grzędziński

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

8

     

4

59

20070807

Aleksander

Rychtarski

Niezrzeszony Szczecin

Żaczek

7

     
                     
                     
                     
                     

Kategoria Żak

               
                 

Konkurencja:

Wyscig eliminacyjny

             
                     

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty I

     
                     

1

12

20031015

Maja

Wróblewska

Ratusz Maszewo

Żak

10

     

2

14

20030602

Tamara

Szalińska

Ratusz Maszewo

Żak

9

     

3

23

20021204

Nikola

Wielowska

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

8

     

4

25

20040105

Hubert

Grygowski

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

7

     

5

63

20040912

Tadeusz

Praxmajer

Piast Szczecin

Żak

6

     

6

61

20040812

Stanisław

Michalak

Piast Szczecin

Żak

5

     
                     
                     

Kategoria Żak

               
                     

Konkurencja:

Wyscig duński

             
                     

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty II

     
                     

1

23

20021204

Nikola

Wielowska

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

10

     

2

12

20031015

Maja

Wróblewska

Ratusz Maszewo

Żak

9

     

3

25

20040105

Hubert

Grygowski

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

8

     

4

63

20040912

Tadeusz

Praxmajer

Piast Szczecin

Żak

7

     

5

61

20040812

Stanisław

Michalak

Piast Szczecin

Żak

6

     

6

14

20030602

Tamara

Szalińska

Ratusz Maszewo

Żak

5

     
                     
                     

Kategoria Żak

               
                     

Klasyfikacja po pierwszej serii

             
                 

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty I

Punkty II

Suma

 
                     

1

12

20031015

Maja

Wróblewska

Ratusz Maszewo

Żak

10

9

19

 

2

23

20021204

Nikola

Wielowska

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

8

10

18

 

3

25

20040105

Hubert

Grygowski

LKK Chrabąszcze Nowogard

Żak

7

8

15

 

4

14

20030602

Tamara

Szalińska

Ratusz Maszewo

Żak

9

5

14

 

5

63

20040912

Tadeusz

Praxmajer

Piast Szczecin

Żak

6

7

13

 

6

61

20040812

Stanisław

Michalak

Piast Szczecin

Żak

5

6

11

 
                     
                     

Kategoria Młodzik

               
                     

Konkurencja:

400 m ze startu zatrzymanego

             
                     

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

czas

Punkty I

   
                     

1

47

POL20020120

Michał

Kalinowski

Baszta Golczewo

Młodzik

0:33.24

10

   

2

54

POL20020611

Karol

Markus

Baszta Golczewo

Młodzik

0:33.63

9

   

3

52

POL20020613

Jakub

Cieślikiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

0:34.59

8

   

4

43

POL20010502

Klaudia

Pomorska

Piast Szczecin

Młodzik

0:35.18

7

   

5

24

POL20031004

Jacek

Fecak

LKK Chrabąszcze Nowogard

Młodzik

0:35.52

6

   

6

50

POL20020213

Kamil

Szymacha

Baszta Golczewo

Młodzik

0:35.55

5

   

7

44

POL20010421

Marta

Wesołowska

Piast Szczecin

Młodzik

0:36.19

4

   

8

53

POL20020727

Marek

Markiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

0:37.62

3

   

9

40

POL20031218

Stanisław

Kuźmicki

Piast Szczecin

Młodzik

0:39.08

2

   

10

18

POL20010425

Weronika

Fidos

Ratusz Maszewo

Młodzik

0:39.31

1

   

11

15

POL20010502

Aleksandra

Sobkowiak

Ratusz Maszewo

Młodzik

0:42.91

     
                     

Konkurencja:

Wyścig duński

             
                 

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty II

     
                     

1

47

POL20020120

Michał

Kalinowski

Baszta Golczewo

Młodzik

10

     

2

54

POL20020611

Karol

Markus

Baszta Golczewo

Młodzik

9

     

3

50

POL20020213

Kamil

Szymacha

Baszta Golczewo

Młodzik

8

     

4

43

POL20010502

Klaudia

Pomorska

Piast Szczecin

Młodzik

7

     

5

24

POL20031004

Jacek

Fecak

LKK Chrabąszcze Nowogard

Młodzik

6

     

6

53

POL20020727

Marek

Markiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

5

     

7

52

POL20020613

Jakub

Cieślikiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

4

     

8

44

POL20010421

Marta

Wesołowska

Piast Szczecin

Młodzik

3

     

9

40

POL20031218

Stanisław

Kuźmicki

Piast Szczecin

Młodzik

2

     

10

18

POL20010425

Weronika

Fidos

Ratusz Maszewo

Młodzik

1

     

11

15

POL20010502

Aleksandra

Sobkowiak

Ratusz Maszewo

Młodzik

       
                     

Konkurencja:

Wyścig eliminacyjny

             
                 

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty III

     
                     

1

47

POL20020120

Michał

Kalinowski

Baszta Golczewo

Młodzik

10

     

2

50

POL20020213

Kamil

Szymacha

Baszta Golczewo

Młodzik

9

     

3

54

POL20020611

Karol

Markus

Baszta Golczewo

Młodzik

8

     

4

43

POL20010502

Klaudia

Pomorska

Piast Szczecin

Młodzik

7

     

5

53

POL20020727

Marek

Markiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

6

     

6

24

POL20031004

Jacek

Fecak

LKK Chrabąszcze Nowogard

Młodzik

5

     

7

52

POL20020613

Jakub

Cieślikiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

4

     

8

18

POL20010425

Weronika

Fidos

Ratusz Maszewo

Młodzik

3

     

9

44

POL20010421

Marta

Wesołowska

Piast Szczecin

Młodzik

2

     

10

40

POL20031218

Stanisław

Kuźmicki

Piast Szczecin

Młodzik

1

     

11

15

POL20010502

Aleksandra

Sobkowiak

Ratusz Maszewo

Młodzik

       
                     

Klasyfikacja po pierwszej serii

             
                     

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty I

Punkty II

Punkty III

Suma

                     

1

47

POL20020120

Michał

Kalinowski

Baszta Golczewo

Młodzik

10

10

10

30

2

54

POL20020611

Karol

Markus

Baszta Golczewo

Młodzik

9

9

8

26

3

50

POL20020213

Kamil

Szymacha

Baszta Golczewo

Młodzik

5

8

9

22

4

43

POL20010502

Klaudia

Pomorska

Piast Szczecin

Młodzik

7

7

7

21

5

24

POL20031004

Jacek

Fecak

LKK Chrabąszcze Nowogard

Młodzik

6

6

5

17

6

52

POL20020613

Jakub

Cieślikiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

8

4

4

16

7

53

POL20020727

Marek

Markiewicz

Baszta Golczewo

Młodzik

3

5

6

14

8

44

POL20010421

Marta

Wesołowska

Piast Szczecin

Młodzik

4

3

2

9

9

18

POL20010425

Weronika

Fidos

Ratusz Maszewo

Młodzik

1

1

3

5

10

40

POL20031218

Stanisław

Kuźmicki

Piast Szczecin

Młodzik

2

2

1

5

11

15

POL20010502

Aleksandra

Sobkowiak

Ratusz Maszewo

Młodzik

     

0

                     
                     

Kategoria Junior młodszy

               
                     

Konkurencja:

400m ze startu zatrzymanego

             
                     

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

czas

Punkty I

   
                     

1

26

POL20000606

Kamil

Kamiński

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

0:30.77

10

   

3

48

POL20001121

Mateusz

Walaszczyk

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

0:31.53

9

   

2

11

POL20000412

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

0:31.80

8

   

5

49

POL20010116

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

0:31.92

7

   

4

20

POL20011110

Dawid

Szaliński

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

0:32.59

6

   

6

21

POL20000213

Karol

Dzierżawski

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

0:33.95

5

   

7

22

POL20001215

Mateusz

Pieprz

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

0:35.31

4

   

8

29

POL19980711

Weronika

Jankiewicz

Planex - BOGO Szczecin

Juniorka Młodsza

0:38.02

3

   
                     
                     

Konkurencja:

Wyscig eliminacyjny

             
                     

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty II

     
                     

1

11

POL20000412

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

10

     

2

26

POL20000606

Kamil

Kamiński

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

9

     

3

21

POL20000213

Karol

Dzierżawski

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

8

     

4

49

POL20010116

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

7

     

5

48

POL20001121

Mateusz

Walaszczyk

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

6

     

6

22

POL20001215

Mateusz

Pieprz

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

5

     

7

20

POL20011110

Dawid

Szaliński

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

4

     

8

29

POL19980711

Weronika

Jankiewicz

Planex - BOGO Szczecin

Juniorka Młodsza

3

     
                     

Konkurencja:

Wyścig punktowy

             
                     

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty III

     
                     

1

20

POL20011110

Dawid

Szaliński

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

10

     

2

48

POL20001121

Mateusz

Walaszczyk

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

9

     

3

11

POL20000412

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

8

     

4

26

POL20000606

Kamil

Kamiński

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

7

     

5

22

POL20001215

Mateusz

Pieprz

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

6

     

6

49

POL20010116

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

5

     

7

21

POL20000213

Karol

Dzierżawski

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

4

     

8

29

POL19980711

Weronika

Jankiewicz

Planex - BOGO Szczecin

Juniorka Młodsza

3

     
                     

Klasyfikacja po pierwszej serii

             
                     

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub/Miejscowość

Kat.

Punkty I

Punkty II

Punkty III

Suma

                     

1

26

POL20000606

Kamil

Kamiński

Planex - BOGO Szczecin

Junior Młodszy

10

9

7

26

2

11

POL20000412

Marcel

Modliński

Piast Szczecin

Junior Młodszy

8

10

8

26

3

48

POL20001121

Mateusz

Walaszczyk

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

9

6

9

24

4

20

POL20011110

Dawid

Szaliński

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

6

4

10

20

5

49

POL20010116

Norbert

Zieliński

Baszta Golczewo

Junior Młodszy

7

7

5

19

6

21

POL20000213

Karol

Dzierżawski

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

5

8

4

17

7

22

POL20001215

Mateusz

Pieprz

Ratusz Maszewo

Junior Młodszy

4

5

6

15

8

29

POL19980711

Weronika

Jankiewicz

Planex - BOGO Szczecin

Juniorka Młodsza

3

3

3

9

                     
                     

Kategoria:

Wesoły amator

             
                     

Konkurencja:

400 m ze startu zatrzymanego

             
                 

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

Czas

Punkty

   
                     

1

   

Karol

Wypych

 

Wesoły Amator

0:30.77

10

   

2

71

 

Andrzej

Wesołowski

Piast Szczecin

Wesoły Amator

0:33.02

9

   

3

73

 

Tomasz

Balcer

Piast Szczecin

Wesoły Amator

0:33.27

8

   

4

75

 

Jakub

Orzechowski

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

0:34.89

7

   

5

31

 

Dariusz

Szatkowski

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

0:36.24

6

   

6

64

 

Karolina 

Woźniak

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

0:40.66

5

   
 

60

 

Szymon

Lubiński

Gryf Szczecin

Wesoły Amator

       
                     

Kategoria:

Wesoły amator

             
                     

Konkurencja:

wyścig eliminacyjny

             
                     

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

Punkty II

     
                     

1

73

 

Tomasz

Balcer

Piast Szczecin

Wesoły Amator

10

     

2

60

 

Szymon

Lubiński

Gryf Szczecin

Wesoły Amator

9

     

3

31

 

Dariusz

Szatkowski

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

8

     

4

75

 

Jakub

Orzechowski

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

7

     

5

64

 

Karolina 

Woźniak

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

6

     

6

71

 

Andrzej

Wesołowski

Piast Szczecin

Wesoły Amator

5

     
     

Karol

Wypych

 

Wesoły Amator

       
                     

Klasyfikacja po pierwszej serii

             
                     

Pozycja

Nr.

Kod UCI

Imię

Nazwisko

Klub

Kat.

Punkty I

Punkty II

Suma

 
                     

1

73

 

Tomasz

Balcer

Piast Szczecin

Wesoły Amator

8

10

18

 

2

71

 

Andrzej

Wesołowski

Piast Szczecin

Wesoły Amator

9

5

14

 

3

75

 

Jakub

Orzechowski

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

7

7

14

 

4

31

 

Dariusz

Szatkowski

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

6

8

14

 

5

64

 

Karolina 

Woźniak

Szczecin Fidex

Wesoły Amator

5

6

11

 

6

   

Karol

Wypych

 

Wesoły Amator

10

 

10

 

7

60

 

Szymon

Lubiński

Gryf Szczecin

Wesoły Amator

 

9

9

 

1

2

3

4

5

6

8

9

10

11

partnerzy

 1

2

3

4

5